Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Pozvánka na seminář Přibyslav - Havířov 2020

V rámci vzdělávání členů Společenstva kominíků ČR proběhne v níže uvedených termínech odborný dvoudenní seminář,  zabývající se aktuálními tématy a novými předpisy platnými od roku 2020. Účast na semináři je hodnocena v systému celoživotního vzdělávání členů SKČR 10 body.

Číst dál: ...

Jednodenní kurz - výpočty komínů dle ČSN EN 13384-1 v programu Protech

Základní znalost výpočtů spalinových cest pro všechny typy spotřebičů paliv a vyhodnocení výsledku výpočtu je jednou z nezbytných kompetencí pro návrh, provádění, přejímku nebo revizi spalinové cesty. Společenstvo kominíků ČR proto do systému celoživotního vzdělávání členů zařadilo i kurz A1.8 tepelně-technické návrhy komínů v programu Protech Komín a Komín ZZ.

Číst dál: ...

Podpořte Spolek pro založení muzea kominického řemesla a jeho propagaci

Letos se na Spolek usmálo štěstí, podařilo se oslovit porotu a postoupit do užšího výběru pro finále v programu „ČSOB pomáhá regionům“.

Aby tento projekt byl zařazen do finále, je třeba přesvědčit porotu, že projekt má ohlas a podporu veřejnosti a proto potřebujeme získat co největší počet Vašich hlasů. O postup soutěží ještě další organizace v Jihočeském kraji a do vyhodnocení zbývá posledních 10 dnů.

Číst dál: ...