Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Členské příspěvky 2017

Připomínáme našim členům, že členské příspěvky na rok 2017 dle platných stanov by měly být uhrazeny do 30.6.2017. Pokud jste zatím platbu neprovedli, učiňte tak prosím co nejdříve! Povinnost placení členských příspěvků se netýká členů SKČR, kterým byl přiznán invalidní nebo starobní důchod a kominické řemeslo již aktivně nevykonávají.  

Číst dál: ...

Příručky ke kontrolám

Úřad HK ČR v reakci na podněty podnikatelů, týkající se vzrůstajícího počtu kontrol jejich provozů ze strany různých orgánů státní správy, připravil sérii příruček, které podnikatelům objasní základní otázky nejčastějších kontrol.

Číst dál: ...

Slavnostní kominické uniformy - adresa na zhotovitele

Reprezentační kominický oblek se skládá z černých kalhot, černého saka, bílé košile, černé kravaty a černých polobotek. Límec saka a rukávníky v délce 10 cm jsou z černého saténu. Knoflíky jsou zlaté, kulaté průměr 20 mm. Čtyři slouží k zapínání saka, jeden je na horní straně rukávníku na malíkové straně a dva jsou na zadní straně v úrovni pasu cca 25 cm od sebe. Místo výložky jsou na levém rameni dvě zlaté šňůry ukončeny těsně u saténového límce zlatým knoflíkem.

Číst dál: ...

Informace a přihláška ke zkouškám profesních kvalifikací kominík

Hospodářská komora ve spolupráci se Společenstvem kominíků ČR pořádá zkoušky profesních kvalifikací kominík - kontrola a čištění spalinových cest, kominík - měření spalin, kominík - montáž komínů a komínových vložek a profesní kvalifikace Kominík - revizní technik spalinových cest (kód:36-024-H), které rozvíjí úplnou profesní kvalifikaci Kominík (kód:36-56-H/01).

Číst dál: ...

Školení Společenstva kominíků 2017 Přibyslav - Havířov

Společenstvo kominíků ČR pořádá pro své členy letošní poslední odborné školení 2017  zaměřené na praktické obecné vzdělávání a technickou praxi kominíka. Dvoudenní školení se uskuteční tradičně v Přibyslavi a Havířově, počet účastníků jednotlivých běhů je limitován. 

Číst dál: ...

 Partner Společenstva kominíků
 Partneři pro systém vzdělávání

Chyby a závady

obr2.jpg