Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Projekt vzdělávání členů Společenstva kominíků ČR

Společenstvo kominíků ČR je největší dobrovolnou profesní organizací sdružující podnikající fyzické a právnické osoby v oboru kominictví autorizované Hospodářskou komorou ČR. S podaným projektem do výzvy č. 60 OPZ se podařilo uspět a můžeme se tak zaměřit na vzdělávání zaměstnanců členů, pro zvýšení jejich odborných kompetencí.

Název projektu: Vzdělávání členů Společenstva kominíků ČR

Číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_060/0005910

Výzva: Vzdělávání - společná cesta k rozvoji!

Program: Operační program Zaměstnanost

Termín realizace: 1.2.2017 - 31.1.2020

Cíl projektu:

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Počet zapojených osob: 300 osob. Z toho počet účastníků projektu (překročí bagatelní účast): 182 (více než 60% zapojených osob).

Jaký problém projekt řeší:

Projekt řeší nevyhovující úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a nesoulad mezi kvalifikační úrovní zaměstnanců s potřebami zaměstnavatele.

Popis cílové skupiny:

Celkově do projektu bude zapojeno minimálně 300 osob, zaměstnanců členských subjektů Společenstva kominíků České republiky. Z toho bude minimálně 182 účastníků (překročení bagatelní účasti). Tyto osoby se budou účastnit projektu formou absolvování školení v rámci klíčových aktivit. U všech zapojených osob, které budou tvořit cílovou skupinu projektu, se bude jednat o zaměstnance členských subjektů, zaměstnané v souladu s výzvou č. 60 OPZ na Pracovní smlouvu, DPČ (případně jiným způsobem definovaným v podmínkách, relevantním pro zařazení osob do CS pro tuto výzvu).

Kontakty:

V případě zájmu o zapojení či více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Leták OPZ