Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Slavnostní kominické uniformy - adresa na zhotovitele

Reprezentační kominický oblek se skládá z černých kalhot, černého saka, bílé košile, černé kravaty a černých polobotek. Límec saka a rukávníky v délce 10 cm jsou z černého saténu. Knoflíky jsou zlaté, kulaté průměr 20 mm. Čtyři slouží k zapínání saka, jeden je na horní straně rukávníku na malíkové straně a dva jsou na zadní straně v úrovni pasu cca 25 cm od sebe. Místo výložky jsou na levém rameni dvě zlaté šňůry ukončeny těsně u saténového límce zlatým knoflíkem.

Na levé paži je výšivka znaku SKČR. Na klopách saténového límce jsou odznaky zkřížených zlatých šoren situované do vodorovné polohy. Na pravé straně hrudi je kovová vizitka se jménem. Na levé straně prostor pro vyznamenání. Na levé klopě je zlatý odznak kominíka, nebo českého lva velikosti 30 x 30 mm. Na rukávech těsně nad saténovým okrajem směrem k paži je prostor pro pletené zlaté prýmky šířky 1 cm, které označují funkce. Prýmky jsou od sebe vzdáleny rovněž 1 cm. Jeden prýmek označuje funkci cechmistra. Dva prýmky označují funkci viceprezidenta SKČR a předsedy Znalecké a rozhodčí komise SKČR. Tři prýmky označují funkci prezidenta a čestného prezidenta SKČR. Černé kalhoty. Černé polobotky.

Slavnostní a reprezentační uniforma se používá zejména při účasti na jednání Valné hromady SKČR, společenských a slavnostních příležitostech, výstavách, zastupování SKČR na úřadech, účast na pohřbu člena apod.

Adresa krejčovství pro ušití slavnostní kominické uniformy:  Krejčovství Helena Ďuráčová,

Trojanova 263
26901 Rakovník

IČO 45812543.

Kontaktní telefon 737 389 174