Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Celoživotní vzdělávání

V oblasti vzdělávání SKČR provádí a organizuje školení pro uchazeče o dílčí kvalifikace  kominík – kontrola a čištění spalinových cest, kominík – měření spalin, kominík -  montáž komínů a komínových vložek a profesní kvalifikaci kominík – revizní technik spalinových cest.  

V rámci celoživotního vzdělávání (CV) organizuje následné vzdělávání v profesních a obecných znalostech, jakož i v oblasti bezpečnosti práce.  Na školeních implementuje odborné poznatky jak z domova, tak i zahraničních stáží.  V rámci doprovodného programu Valné hromady každoročně organizuje odborný seminář zaměřený na odborný rozvoj, výměnu zkušeností  spojenou s výstavou komínové techniky, kominických potřeb a nářadí.

Nově byl na Valné hromadě SKČR 2014 odsouhlasen nový rozšířený systém CV kominíků - členů SKČR. Jedním z hlavních cílů existence SKČR je mimo jiné, zajistit pro zákazníky kvalitní služby v kominickém oboru. Jak toho můžeme docílit? Mimo jiné i tím, že se budeme snažit, aby členové SKČR byly vždy z hlediska odbornosti o krok dál, než ostatní kominíci, že se budou ke svým zákazníkům chovat slušně a spolehlivě. Spokojený zákazník je jistě nejlepší reklamou nejen pro konkrétního řemeslníka, ale i pro obor jako celek.

V roce 2014/2015 byli organizovány dvě akce zařazené do CV členů SKČR: odborný seminář při VH Tábor 2014 ohodnocený 5 body a školení  4 Pa test ohodnocené 10 body. 

Seminář 2014 4 Pa test číslo člena Kraj Příjmení a jméno Bydliště Město
5 10 865 Jihočeský ANDERLE Martin Otakarova 26 České Budějovice
5 10 10 Vysočina BAREŠ Stanislav Vrbice 43 Ledeč nad Sázavou
5 10 645 Královehradecký BRÁT Matěj Ing. Na Sibiři 451 Police nad Metuji
5 10 595 Praha BRÁZDA Pavel  Stýblova 1083 Praha 4
5 10 38 Jihočeský BROŽ Václav ml. Velký vrch 904 Blatná
5 10 887 Praha BULVAS Petr ing. Pozdeňská 3 Praha 6
5 10 1122 Plzeňský BUREŠ Miloslav ml. Pocinovice 56 Pocinovice
5 10 689 Středočeský ČERNOHOUS Petr Moučná 1293 Poděbrady
5 10 753 Královehradecký ČERVEŇÁK Petr Polská 189 Trutnov
5 10 1004 Královehradecký ČIČMAN Boris Bratří Čapků 874/1 Hradec Králové
5 10 91 Olomoucký FIALA Petr Žerůvky 40 Olomouc
5 10 88 Olomoucký FIALA Jaroslav ml. Želivského 256/8 Olomouc
5 10 862 Praha FRIČ Michal U Háječku 714 Praha 4
5 10 111 Královehradecký HABR Lukáš Svobody 1071 Náchod
5 10 825 Moravskoslezský HALATA Libor Náměstí Republiky 1112/2 Moravská Ostrava
5 10 124 Karlovarský HARTMAN Josef ml. 26.dubna 17 Cheb
5 10 129 Jihočeský HAVEL Václav Náchodská 2675 Tábor
5 10 1085 Olomoucký HAVLENA Libor Rudoltice 187 Rudoltice
5 10 137 Plzeňský HESS Luboš Mostecká 16 Dobřany
5 10 668 Praha HLAVÍN Jiří Bulharská 31/719 Praha 10
5 10 150 Olomoucký HŘIVNA Martin Lipová 351 Majetín - Brodek u Přer.
5 10 156 Středočeský HULAN Miroslav Kosová Hora 39 Kosová Hora
5 10 64 Plzeňský CHYTIL Zdeněk Horní Hradiště 21 PLASY
5 10 160 Praha JÁCHYM Petr U starého mlýna 317/29 Praha 22- Uhřiněves
5 10 1132 Liberecký JANOUŠEK Jiří ing. Zborovká 2208 Turnov
5 10 195 Jihomoravský KALA Stanislav Klemov 288 Doubravice nad Svitavou
5 10 200 Moravskoslezský KERLÍK Ivan Generála Píky 3036/1b Ostrava 1
5 10 651 Ústecký KOŠÍK Milan Plešivecká 1865/23 Litoměřice
5 10 233 Praha KRÁLÍK Ladislav Severýnova 69/10 Praha 6
5 10 687 Liberecký KUCHAR David Mikovcova 2245 Česká Lípa
5 10 765 Jihomoravský KUPČÍK Petr Tržiště 354/37 Vyškov
5 10 259 Plzeňský LAIBL Jaroslav Na výsluní 576 Líně - Sulkov
5 10 795 Plzeňský LAIBL Jiří Na perkách 595 Líně - Sulkov
5 10 282 Jihočeský MAREK Luboš V Lukách 173 Písek
5 10 763 Praha MĚŠŤAN Jan Severozápadní V.   478/22 Praha
5 10 300 Jihočeský MLÁDEK Jiří Myslkovice 94 Myslkovice
5 10 306 Moravskoslezský MORÁVEK Jiří Komorní Lhotka 329 Komorní Lhotka
5 10 1128 Ústecký NÁCOVSKÝ Hynek Dukelská 39 Kovářská
5 10 924 Jihočeský NOVOTNÝ Jan Lennova 11 České Budějovice
5 10 324 Jihočeský OBLOUK Miroslav Lázeňská 686/13 Písek
5 10 337 Moravskoslezský PAPÍK Antonín Na Burni 137 Slezská Ostrava
5 10 859 Vysočina PISKAČ Josef Vír 291 Vír
5 10 833 Vysočina PODSEDNÍK Jaroslav Na Vyhlídce 526 Bystřice nad Pernštejnem
5 10 700 Ústecký POKORNÝ Přemysl Nad Kalvarií 463 Krupka
5 10 380 Středočeský RÁKOSNÍK Jiří Hradební 1365 Hořovice
5 10 379 Plzeňský ŘÁHA Zdeněk Bdeněves 59 Kozolupy
5 10 466 Praha SOUČEK Jiří Levského 3201 Praha
5 10 487 Plzeňský SUCHÝ Václav ml. Tlumačov 125 Domažlice
5 10 957 Praha ŠAFAŘÍK Jaroslav Tunelářů 297 Praha - Zbraslav
5 10 905 Královehradecký ŠANDA Pavel Vítězná 63 Komárov
5 10 485 Olomoucký ŠUBA Vojtěch Uhřínov 26 Drahotuše
5 10 514 Královehradecký TŘÍSKA Vlastimil Kostelecká Lhota 97 Kostelec nad Orlicí
5 10 520 Jihomoravský ULLMANN Jaroslav Rotreklova 1 Brno
5 10 521 Jihočeský VACHEL Miloslav J.Plachty 13 České Budějovice
5 10 524 Moravskoslezský VALCHAŘ Vlastimil Palackého 13 Opava
5 10 879 Středočeský VASTL Vladislav Kladenská 62 Dobrovíz
5 10 598 Středočeský VEJDOVSKÝ Karel ml. Štítarská 239 Kolín
5 10 557 Plzeňský VRÁBÍK Pavel ml. Harantova 5 Plzeň
5 10 942 Olomoucký VRUBLOVSKÝ Pavel Tomkova 3 Olomouc
0 10 1137 Vysočina ABERLE Martin Udánky 102 Moravská Třebova
0 10 976 Ústecký ABERT Tomáš Bydžovského 1234/2 Duchcov
0 10 674 Praha ADÁMEK Bohuslav Žacléřská 1040/1 Praha 9
0 10 5 Ústecký APELTAUER Milan Masarykova 1479 Roudnice nad Labem
0 10 807 Praha BARTOŠ Marek Chabařovická 1331 Praha 8
0 10 1011 Praha BARTOŠOVÁ Dana Chabařovická 1331 Praha 8
0 10 16 Jihočeský BAŹANT Josef Sofijská 2796 Tábor
0 10 18 Praha BĚLINA Tomáš Nám. bří. Jandusů 28 Praha 10
0 10 961 Olomoucký BERLINSKÝ Tomáš Na Vinici 209 Hanušovice
0 10 973 Moravskoslezský BLAŽKO Marian Konská 32 Třinec
0 10 30 Vysočina BOJKO Petr Račerovická 774/1 Třebíč
0 10 1047 Moravskoslezský BOLACKÝ Jiří ing. č.p.160 Služovice okr.Opava
0 10 32 Vysočina BOROVSKÝ Josef Ledečská 3015 Havlíčkův Brod
0 10 728 Ústecký BRETSCHNEIDER Eduard 17.listopadu 608/10 Ústí nad Labem
0 10 40 Ústecký BRŮNA Ladislav 9.května 1160/59 Rumburk
0 10 41 Ústecký BRŮNA Miloslav 9.května 1160/59 Rumburk
0 10 619 Praha BRUNCLÍK Jiří Chalabalova 1608/11 Praha
0 10 42 Moravskoslezský BRUSS Roman Dobrovského 58 Ostrava - Přívoz
0 10 49 Pardubický CACH František Rudé armády 119 Horní Jelení
0 10 1119 Středočeský CALDA Roman Husova 8/160 Poděbrady IV
0 10 858 Plzeňský CIGLER Miroslav Doudlevecká 11 Plzeň
0 10 866 Jihočeský COUFALÍK Martin ing. Fr.Ondřička 30 České Budějovice
0 10 53 Moravskoslezský ČECH Miroslav Jančí 12 okr.Opava Březová
0 10 1096 Praha ČERVENKA Petr U Průhonu 27 Praha 7
0 10 872 Jihomoravský ČTVERÁČEK Vladimír Koráb 248 Tišnov
0 10 718 Olomoucký DÉDIĆ Daniel Okružní 518 Vykýřovice
0 10 628 Olomoucký DĚDIČ Pavel ing. Chromeč 72 Chromeč
0 10 1051 Ústecký DEMJANOVIĆ Miroslav Černovice 146 Chomutov
0 10 719 Olomoucký DOBEŠ Michal č.p.258 Rovensko
0 10 69 Praha DOČKAL Vladislav . Zborovská 33/541 Praha 5
0 10 28 Liberecký DOLEŽAL Jan Havlíčkova 12 Jablonec nad Nisou
0 10 623 Moravskoslezský DOSTÁLOVÁ Pavla Dr. Slámy 6 Český Těšín
0 10 602 Jihomoravský DRAHOŠ Vítěslav Špitálka 4 Brno
0 10 1042 Olomoucký DUDEK Jaroslav Potoční 101 Vikýřovice
0 10 1141 Jihočeský DVOŘÁČEK Karel Nové Chalupy 81 Nová Pec
0 10 1052 Moravskoslezský DVOŘÁČEK Michal B.Němcové 859/7 Hlučín
0 10 713 Karlovarský DVOŘÁK Jiří Chebská 8/14 Karlovy Vary
0 10 666 Praha DVOŘÁK Marek Vaňkova 434/4 Praha 9
0 10 1060 Vysočina DVOŘÁK Zdeněk Libkovodská 1743 Pelhřimov
0 10 82 Ústecký EICHLER Josef Mírové náměstí 23/15 Litoměřice
0 10 92 Ústecký FICTUM Jaromír Brandlova 990 Teplice41501
0 10 940 Praha FILIP Rostislav Hlubočepská 5/44 Praha 5
0 10 94 Vysočina FLAJŠMAN Jiří Na Spravedlnosti 30 Velké Meziříčí
0 10 850 Královehradecký FULKA Jiří ing. Ledhujská 43 Police n/Metuji
0 10 913 Královehradecký FUTERA Martin tř.E.Beneše 1542/48 Hradec Králové
0 10 612 Jihomoravský GAJARSKÝ Lukáš Oblá 57 Brno
0 10 630 Ústecký GAUDL Roman Kollárova 1430/5 Chomutov
0 10 103 Moravskoslezský GEBAUER Jiri Přiměstská 700 Polanka nad Odrou
0 10 921 Olomoucký GIESL Jaroslav Pod Holubím vrchem 715 Rapotín
0 10 1041 Olomoucký GIESL Jaroslav, Ing. DiS Lidická 43 Šumperk
0 10 112 Plzeňský HACAPERKA Zdeněk Habrová 10 Plzeň
0 10 113 Praha HÁJEK František Karmelitská 12 Praha 1
0 10 760 Středočeský HAKEN Jiří Ohrazenice 108 Jince
0 10 119 Středočeský HAMERNÍK Jiří Plk.Bílka 924 Stará Boleslav
0 10 702 Středočeský HAMROZI František Pražská 8 Nehvizdy
0 10 1067 Praha HARTMAN Jan Bc. Tererova 1355/4 Praha 4
0 10 132 Středočeský HEJHAL Václav Skoupý 33 Petrovice
0 10 715 Středočeský HELEBRANT Zdeněk Čs.legií 1875 Rakovník
0 10 806 Moravskoslezský HES Jaroslav Kpz.Jaroše 3/1009 Nový Jičín
0 10 845 Středočeský HLADÍK Josef Štěchova 164 Mladá Boleslav
0 10 708 Středočeský HLAVA Zdeněk Havlíčkova 54 Poděbrady
0 10 641 Olomoucký HORÁČEK Daniel Kramářova 17 Přerov
0 10 692 Ústecký HOUDEK Miloslav Olbrachtova 1589/4 Teplice
0 10 846 Olomoucký HŘIVNA Petr Šubova 48 Olomouc
0 10 1094 Moravskoslezský HUŃKA Ferdinand Strahovice 155 Strahovice
0 10 1114 Středočeský HUSÁK Leoš Kladenská 270 Žilina
0 10 1130 Moravskoslezský CHMELÍČEK Vlastimil Brušperská 180 Krmelín
0 10 1143 Ústecký CHOLT Jakub Čeradice 17 Čeradice
0 10 62 Moravskoslezský CHROMČÁK Miroslav Ant. Sovy 35 Opava 5
0 10 1106 Jihočeský CHVAL Daniel Pod Malšičkou 645 Volyně
0 10 670 Jihočeský CHVAL Milan Nám.Hrdinů 98 Volyně
0 10 1024 Plzeňský CHYTIL Radek Horní Hradiště 21 PLASY
0 10 168 Jihočeský JANOUŠEK Jiří, Ing. Staré Vrato 26 České Budějovice
0 10 1113 Ústecký JANOUŠEK Miroslav Úpoř 37 Světec
0 10 176 Praha JAVÚREK Miroslav Třebohostice 23 Škvorec
0 10 894 Středočeský JELÍNEK Josef Chadalíkova 400 Slaný
0 10 177 Plzeňský JELINEK Ladislav Skomelno 66 Radnice
0 10 Královehradecký JELÍNEK Pavel Dvořákova 1098 Nová Paka
0 10 776 Ústecký JIRÁT Martin Holedeček č.p.8 Žatec
0 10 1022 Plzeňský JOHÁNEK Zdeněk Pod Straží 728/27 Plzeň
0 10 1058 Středočeský JUN Petr ing. Smrkova 489 Doksy u Kladna
0 10 583 Praha KAVALE Jan Kolbenova 827/27 Praha 9
0 10 884 Středočeský KAZDA Josef Dobřichov 246 Pečky
0 10 1032 Ústecký KISS Antonín Libotenice 30 Libotenice
0 10 1033 Ústecký KISS Jan Libotenice 30 Libotenice
0 10 665 Ústecký KISS Jan st.                             Libotenice č.30 Libotenice 30 Libotenice
0 10 209 Moravskoslezský KOČIČIKA Jiří Střelniční 519 Vrbno pod Pradědem
0 10 933 Jihočeský KOMMA David Mgr. č.p.253 Želeč u Tábora
0 10 218 Středočeský KOPAL Antonín Zahradní 179 Jesenice u Prahy
0 10 888 Plzeňský KORANDA Martin Na Nivách 13 Plzeň -Kotěrov
0 10 980 Ústecký KOŠÍK Karel Plešivecká 23 Litoměřice
0 10 939 Praha KOTÁB Luděk Herbenova 730/56 Praha 10-Hostivař
0 10 1046 Praha KOUMAL Radek Ke šmejkalu 151 Praha 4
0 10 1138 Jihočeský KOUŘIL Marek Nerudova 166 Domažlice
0 10 638 Vysočina KOUSAL Vladislav Havířská 31 Jihlava
0 10 232 Liberecký KRÁLÍČEK Josef Jana Žižky 190 Semily - Podmoklice
0 10 242 Ústecký KRNAK Tomas ml. Kamenná 116 Úštěk
0 10 240 Moravskoslezský KŘIKAVA Rostislav Svojsíkova 1583/21 Ostrava
0 10 995 Středočeský KŘÍŽ Petr Šrámkova 495 Votice
0 10 839 Jihomoravský KUBÁT Miroslav Ponětovice 49 Brno
0 10 248 Jihomoravský KUBĚNA Cyril ml. Za Kostelem 441 Jedovnice
0 10 892 Ústecký KUBÍČEK Luděk ul.Míru 194 Novosedlice
0 10 800 Ústecký KUDRNA Pavel Dobnerova 2939/8 Most
0 10 1017 Olomoucký KULÍŚEK Miloslav Krumpach 23 Zábřeh n/Mor.
0 10 952 Ústecký LABUZÍK Jindřich Jizerská 2918 Ústí n/Lab.
0 10 1116 Středočeský LEIBLICH Rudolf Na Pavláčce 208 Kutná Hora
0 10 478 Vysočina LEKSA Jan Jihlavská 16 Žďár nad Sázavou
0 10 1129 Moravskoslezský LORIŠ Jan Krasov 169 Krasov
0 10 269 Jihočeský LOUKOTA Karel Mosty 10 Kunžak
0 10 671 Jihočeský LOUKOTA Karel ml. Mosty 10 Kunzák
0 10 1078 Královehradecký LUČAN Kamil Lhotova 394 Miletín
0 10 625 Ústecký LUKEŠ Martin Na Výrovce 674 Krupka
0 10 1089 Ústecký MALOZIEC Vladislav Vojanova 605/56 Ústí n/Lab.
0 10 826 Jihomoravský MANČÍK Josef Jarohněvice 1685 Dubňany u Hodonéna
0 10 1006 Jihočeský MAREŠ Lukáš Nám.Prokopa Velikého1889 Tábor
0 10 1059 Středočeský MAŘÍK Vladislav Pakoměřická 77 Libeznice
0 10 1056 Středočeský MÁŠA Pavel Dlouhá Lhota 122 Dlouhá Lhota
0 10 987 Jihočeský MESZÁROŚ Jiří U Trojice 802/27 České Budějovice
0 10 737 Moravskoslezský MICHÁLEK Zdeněk ing. Povoznická 1237 Havířov- Suchá
0 10 592 Moravskoslezský MICHALISKO Ján 27.dubna 127 Dobroslavice
0 10 994 Středočeský MICHL Stanislav č.p.9 Němčice
0 10 1016 Praha MIKEŠ Michal Děvinská 2 Praha 5
0 10 837 Jihočeský MONDEK Ondřej Mgr. Strmá 179 Český Krumlov
0 10 311 Jihočeský NAAKE Miroslav Krušlov 17 Čestice
0 10 810 Olomoucký NĚMEČEK Ladislav Litovel 52 Litovel
0 10 818 Ústecký NEUBAUER František Sokolská 22 Litvínov
0 10 756 Olomoucký NOVÁK Bohumil Tylova 1787/20 Prostějov
0 10 848 Středočeský NOVÁK Miroslav Kostnická 698 Poděbrady
0 10 323 Karlovarský NYÉKI Josef Hlínky 80 Karlovy Vary
0 10 343 Karlovarský PECH Jan Pod Parkem 85/4 Dalovice
0 10 345 Plzeňský PECHÁT Radek Přišov 43 Třemošná u Plzně
0 10 346 Středočeský PECHLÁT Josef U Višňovky 329 Senohraby
0 10 658 Středočeský PECHLÁT Michal Bc. U Višňovky 329 Senohraby
0 10 347 Ústecký PELC Štěpán Ing. Beneše z Loun 132 Louny
0 10 753 Středočeský PERK Štěpán Viničná 286/66 Mladá Boleslav
0 10 350 Olomoucký PETŘÍK Jaroslav Oborník 2103/318 Zábřeh
0 10 748 Praha PEXIDR Tomáš, Ing. Pod školou 2 Praha 5
0 10 650 Ústecký PICKA Roman Staroměstské nábřeží 8 Děčín III
0 10 603 Liberecký PILZ Pavel Rádlo 14 Rádlo
0 10 354 Ústecký PODLAHOVÁ Renata Ing. Písečná 2990/3 Teplice
0 10 1026 Ústecký POLÁK Tomáš Chvalov 23 Stebno
0 10 943 Plzeňský POLÁŠEK Josef Horní Jadruž 4 Chodský újezd
0 10 363 Karlovarský POTĚŠIL Bohumil S.K.Neumanna 1711/1 Kraslice
0 10 746 Praha POZNÍČEK Petr Boženy Němcové 710 Velké Přílepy
0 10 802 Praha PROCHÁZKA Karel Střelečská 2864/11 Praha 9
0 10 637 Ústecký PROKOP Ladislav Školní 144 Brozany n/Oh.
0 10 758 Středočeský PROŠEK Zdeněk Skoupý 18 Petrovice
0 10 705 Moravskoslezský PRYSZCZ Pavel O.Foltýna 338/67 Karvina- Staré Město
0 10 956 Jihomoravský PŘINOSIL Jan Husova 488 Moravské Budějovice
0 10 626 Královehradecký PŠENIČKA Pavel ml. Pod Zámečkem 209 Hradec Králové
0 10 1007 Jihočeský PŠENKO Rudolf č.p.3 Frymburk
0 10 385 Ústecký RÁŽA Radomír Emilie Dvořákové 886 Teplice
0 10 836 Karlovarský REJCHA Jan Závodu míru 1249 Nejdek
0 10 860 Vysočina RŮŽIČKA Václav Jelínkova 353/8 Třebič
0 10 889 Plzeňský ŘÁHA Martin Na Nivách 3 Plzeň
0 10 426 Karlovarský SEDLÁČEK Jiří Krajkářská 1156/1
0 10 794 Plzeňský SCHMIDT Lubomír Korálkova 438 Klatovy
0 10 422 Jihočeský SCHONBAUER Jiří U Rybníka 346 Křemže
0 10 423 Vysočina SCHREK Jiří Havířská 31 Jihlava
0 10 424 Vysočina SCHREK Patrik Havířská 31 Jihlava
0 10 1050 Ústecký SCHUSTER Jan Pod Strání 205 Velké Březno
0 10 593 Moravskoslezský SMOLKA Miroslav Lipová 440 Markvartovice
0 10 647 Ústecký SOBEK Petr Pod školou 204 Braňany
0 10 947 Středočeský SODOMKA Valtr ing. Olivova 1412 Kamenice
0 10 461 Olomoucký SOLDAN Milan Lužice 91 Šternberk-Lužice
0 10 462 Pardubický SOLNIČKA Petr Kvasín 38 Skuteč
0 10 472 Středočeský STANĚK Karel Tř. Rudé Armády 15 Cvrčovice
0 10 473 Jihomoravský STANÍČEK Ladislav Boční 186 Veverská Bítýška
0 10 1096 Středočeský STAŇKOVÁ Diana Huřvinská 1208 Rakovník
0 10 823 Zlínský STRAKA Petr ml. Sadová 936 Hluk
0 10 1085 Středočeský STRYK Richard Ke hřbitovu 467 Všenory
0 10 484 Ústecký STUDNIČKA Vlastimil Pražská 48 Bílina
0 10 1142 Jihočeský SUCHÝ Jiří Stráž 41 Stráž
0 10 489 Plzeňský SUKENIK Josef Komenského 498 Staňkov
0 10 1134 Středočeský SVOBODA Ladislav Lesní 571 Luštěnice
0 10 881 Středočeský ŠAFÁŘ Jindřich ml. Čelakovské-Rajské Rožmital p/Třem.
0 10 416 Středočeský ŠÁLEK Vladimír Doubravička 32 Dolní Cetno
0 10 941 Olomoucký ŠEFČÍK Jaroslav Ibsenova 9/106 Olomouc
0 10 917 Středočeský ŠILER Miroslav ing. K.H.Machy 1013 Pečky
0 10 1139 Jihočeský ŠNIAGER Pavel č.p.98 Cep
0 10 610 Jihomoravský ŠŤAVÍK Jiří Školní 1270 Ratíškovice
0 10 820 Vysočina ŠTÍPEK Roman Nová Cerekev 159 Nová Cerekev
0 10 953 Středočeský ŠVIHNOS Tomáš Bratří Nejedlých 330 Žebrák
0 10 1029 Ústecký TARANT Petr 5.května 38 Děčín
0 10 840 Jihočeský TEXLER Stanislav č.7 Stožec
0 10 759 Středočeský TRUNECKÝ Petr Na Skále 297 Kostelelec nad Černými Lesy
0 10 1144 Ústecký TUMA René Mírové nám.23/15 Litoměřice
0 10 519 Olomoucký UHRÍN Jozef 8. května 286 Bludov
0 10 522 Plzeňský VACOVSKÝ Karel Koldinova 214-II Klatovy
0 10 863 Praha VALENTA Jan Bryksova 779 Praha 9
0 10 856 Plzeňský VALENTA Jiří Luby 197 Klatovy 2
0 10 523 Moravskoslezský VALCHAŘ Vladimír Sadek 14 V.Heraltice
0 10 745 Karlovarský VASYLYK Daniel Svobody 53 Cheb
0 10 710 Středočeský VEVERKA Václav Východní 1181 Mladá Boleslav
0 10 660 Jihomoravský VINKLER Bohuslav Pod Zámkem 208 Moravský Krumlov
0 10 954 Středočeský VLK Patrik ing. Otročiněves 123 Hudlice
0 10 867 Jihočeský VOJÁĆEK Zdeněk Ptákovická 423 Strakonice
0 10 815 Středočeský VOTYPKA Jiří Mrzky 43 Český Brod
0 10 1079 Olomoucký ZABLOUDIL Josef Sochova 380/14 Litovel
0 10 869 Praha ZÁHORA Tomáš Na Folimance 15 Praha 2
0 10 870 Praha ZACH Jan Toušice 29 Kostelec n/Černými Lesy
0 10 565 Moravskoslezský ZAKOPAL Richard Milotice nad Opavou 174 Bruntál
0 10 965 Moravskoslezský ZBOŘIL Stanislav U stadionu 1090 Vratimov
0 10 663 Praha ZIMA Radek U Vokovické školy 4 Praha
5 0 1 Jihomoravský ADAM Josef Trpínky 545/13 Vyškov
5 0 3 Moravskoslezský ADAMUS Zbygniew Ondřej Dvořákova 259 Třinec
5 0 695 Jihomoravský BARÁK Jaromír ml. Nový Šaldorf 156 Znojmo
5 0 36 Praha BROŽ Pavel Novosibřinská 876 Praha 9-Újezd n/Lesy
5 0 1009 Jihočeský ČAD Roman Vidovská 1 České Budějovice
5 0 970 Pardubický ČAPEK Martin Čistá 114 Čistá
5 0 52 Pardubický ČAPEK Zdeněk Čistá 114 Čistá
5 0 68 Olomoucký DĚDIČ Pavel Bušín 130 Olšany
5 0 946 Zlínský DRÁPELA Ivan Zd.Fibicha 1206 Valašské Meziříčí
5 0 173 Královehradecký JAROŠ František, Ing. Větrná 85 Broumov 4
5 0 1110 Plzeňský JIRÁNEK David Mládeže 1477/12 Praha 6
5 0 831 Plzeňský JIRÁNEK Pavel Slovanská Alej 28 Plzeň
5 0 1072 Plzeňský JIRÁNEK Pavel ml. Nám.Aug.Němejce 63 Nepomuk
5 0 855 Středočeský JIRKA Petr T.G.Masaryka 972 Městec Králové
5 0 212 Pardubický KÖHLER David Bohumilec 14 Sezemice
5 0 213 Pardubický KÓHLER Ladislav Bohumileč 14 Sezemice
5 0 235 Plzeňský KRATOCHVíl Josef Špillerova 411 Štáhlavy
5 0 601 Jihomoravský KŘIVÁNEK Jaroslav Śatov 368 Šatov
5 0 253 Liberecký KUCHAR Vincenc Mikovcova 2245 Česká Lípa
5 0 296 Pardubický MENCLIK Petr T.G.Masaryka 127 Ústí nad Orlicí
5 0 305 Moravskoslezský MORÁVEK Emil Úvoz 1 Český těšín
5 0 325 Královéhradecký OKROUHLÝ jan Kubištova 281 Hradec Králové
5 0 635 Liberecký PACHOLÍK Petr ing. Roztocká 979 Jilemnice
5 0 624 Liberecký PODOBSKÝ David ing. Dobrovského 12/422 Liberec
5 0 356 Ústecký POKORNÝ František Havířská 1000 Teplice
5 0 378 Moravskoslezský RADIŇÁK Stanislav Tichá 8 Bohumín
5 0 399 Královehradecký ROHÁČ Josef Pospíšilova 149 Česká skalice 2
5 0 387 Praha ŘEDINA Petr Údolní 1342/89 Praha
5 0 803 Praha SEDLÁČEK Jaroslav Veltruská 604/12 Praha 9
5 0 456 Jihočeský SMEJKAL Radek Okružní 356 Písek
5 0 479 Zlínský STRAKA Josef Na výsluní IV.784 Dolní Němčí
5 0 415 Praha ŠAFAŘÍK Pavel Kiliánská 566 Praha
5 0 555 Olomoucký VRABEC Jaroslav Bukovická 295 Velké Losiny

 Partner Společenstva kominíků




 Partneři pro systém vzdělávání

Chyby a závady

obr6.jpg