Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Seznam revizních techniků

V tomto seznamu jsou uvedeni členové SKČR - odborně způsobilé osoby, které jsou držitelem živnostenského oprávnění v oboru kominictví a profesní kvalifikace revizní technik spalinových cest a mohou provádět revize spalinových cest dle § 45 zákona č.133/1985 Sb. o požární ochraně.

Aktualizace seznamu RT členů SKČR je k datu 20. února 2016

Jihočeský kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
BROŽ Václav Velký vrch 904 Blatná 38801 607530664 17.7.2013 054/36-024/2013
FAKTOR Roman Tyršova 214 Lomnice nad Lužnicí 37816 606796303 18.12.2014 MPO_Z1401379/36-024-H
HAVEL Václav Náchodská 2675 Tábor 39005 603268370 17.7.2013 057/36-024/2013
CHVAL Milan Nám.Hrdinů 98 Volyně 37801 602452177 26.8.2010 024/36-024/2010
JANOUŠEK Jiří, Ing. Homole 294 České Budějovice 37001 777175518 9.10.2014 MPO_Z1401245/36-024-H
LOUKOTA Karel Mosty 10 Kunžak 37862 384399206 8.10.2014 MPO_Z1401246/36-024-H
MAREK Luboš V Lukách 173 Písek 39701 606822758 26.1.2012 014/36-024/2012
MLÁDEK Jiří Myslkovice 96 Myslkovice 39116 606215819 13.3.2014 MPO_Z1400191/36-024-H
MONDEK Ondřej, Mgr. Strmá 179  Český Krumlov 38101 606935557 9.10.2014 MPO_Z1401217/36-024-H
SMEJKAL Radek Smetanovo nám.2489 Písek 39701 602737764 20.10.2010 042/36-024/2010
ŠVAJNER Stanislav Karlov 47/IV Jindřichův Hradec 37701 606534342 13.6.2012 064/36-024/2012
VACHEL Miloslav J. Plachty 13 České Budějovice 37004 603512919 27.2.2015 MPO_1500184/36-024-H

 

Jihomoravský kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
ADAM Josef Trpínky 545/13 Vyškov 68201 777188767 28.6.2012 094/36-024/2012
BARÁK Jaromír ml. Nový Šaldorf 156 Znojmo 67181 603540322 30.5.2012 047/36-024/2012
BUCHÁLEK Aleš Krokova 50 Brno 61500 516770459 10.7.2013 029/36-024/2013
BURŠÍK Pavel Kuchařovice 108 Znojmo 66902 737158231 9.10.2014 MPO_Z1401220/36-024-H
ČTVERÁČEK Vladimír Koráb 248 Tišnov 66601 603838366 17.12.2014 MPO_Z1401375/36-024-H
DRAHOŠ Vítěslav Špitálka 7 Brno 60200 543243092 10.7.2013 023/36-024/2013
GAJARSKÝ Lukáš Oblá 57 Brno 63400 608710501 10.7.2013 036/36-024/2013
GAJARSKÝ Václav Oblá 57 Brno 63400 603212873 9.10.2014 MPO_Z1401223/36-024-H
HERZAN František Lidická 52 Hodonín 69504 724058597 1.12.2010 062/36-024/2010
JAROŠ Jiří Tábor 2647/43 Brno 61200 603437108 17.10.2012 106/36-024/2012
KOLAJA Vojtěch Brandlova 137 Hodonín 69504 628340988 1.12.2010 053/36-024/2010
KONEČNÝ František Dražky 467 Vnorovy 69661 606792538 1.12.2010 063/36-024/2010
KOVÁŘÍK Antonín Ing. Kobylí 1 Kobylí 69110 724326468 12.3.2014 MPO_Z1400188/36-024-H
KUBĚNA Cyril ml. Za Kostelem 441 Jedovnice 67906 775049884 29.5.2014 MPO_Z1400422/36-024-H
KUPČÍK Petr Sochorova 591 Vyškov 68201 775112214 9.6.2011 065/36-024/2011
LAŠAN Petr Česká 321 Česká 66431 602758812 8.6.2011 054/36-024/2011
MANČÍK Josef Čajkovského 4 Hodonín 69501 605000242 1.12.2010 057/36-024/2010
PŘINOSIL Jan Moravské Budějovice Moravské Budějovice   605913095 28.4.2011 044/36-024/2011
STANÍČEK Ladislav Na Bítýškách 577 Veverská Bítýška 66471 608628328 18.7.2013 061/36-024/2013
ŠMORA Petr Oblá 35 Brno 63400 604547697 30.6.2010 001/36-024/2010
ŠMORA Stanislav Dobrovského 458 Rosice 66501 605373313 10.7.2013 050/36-024/2013
ŠŤAVÍK Jiří Školní 1270 Ratíškovice 69602 608706155 1.12.2010 060/36-024/2010
TANEČEK Milan Tučkova 17 Brno 60200 605771681 10.7.2013 052/36-024/2013
TRÁVNÍK František Strmá 1115 Mutěnice 69611 776266952 2014 000 041/2014
ULLMANN Jaroslav Rotreklova 1 Brno 62800 603445361 12.3.2014 MPO_Z1400187/36-024-H
VINKLER Bohuslav Pod Zámkem 208 Moravský Krumlov 67201 605215160  6.9.2012 100/36-024/2012

 

Karlovarský kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
DVOŘÁK Jiří Chebská 8/14 Karlovy Vary 36006 777655759 31.5.2012 056/36-024/2012
HARTMAN Josef 26.dubna 17 Cheb 35002 604714514 23.2.2012 022/36-024/2012
KUBÍN Jiří T.G.Masaryka 23 Karlovy Vary 36001 608953670 1.12.2010 056/36-024/2010
NYÉKI Josef Foersterova 20 Karlovy Vary 36001 602429860 1.12.2010 058/36-024/2010
ORIABINEC Milan Luční 925/11 Ostrov u Karlových Varů 36301 605759118 22.5.2013 033/36-024/2013
PECH Jan Pod Parkem 85/4 Dalovice 36263 602478791 5.10.2011 078/36-024/2011
POTĚŠIL Bohumil S.K.Neumanna 1711/1 Kraslice 35801 606571903 5.10.2011 070/36-024/2011
REICHA Jan Závodu míru 1249  Nejdek 36221 605556039 18.12.2014 MPO_Z1401377/36-024-H
RŮŽIČKA Luboš Kolmá 52 Karlovy Vary 36001 731479363 16.11.2011 097/36-024/2011
SEDLÁČEK Jiří Krajkářská 1156/1 35201 603374083 5.10.2011 073/36-024/2011
SEDLÁČEK Roman U Koupaliště 913/3 Karlovy Vary 36005 777869933 22.5.2013 034/36-024/2013
SIEBR Miloslav Příbramská 334 Rotava 35701 606831712 16.11.2011 096/36-024/2011
VASYLYK Daniel Svobody 53 Cheb 35002 604274062 5.10.2011 076/36-024/2011
ZEMAN Martin U Koupaliště 18 Karlovy Vary 36001 739095768 8.6.2011 060/36-024/2011

 

Královehradecký kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
BRÁT Matěj Ing. Na Sibiři 451 Police nad Metuji 54954 608552136 30.6.2010 003/36-024/2010
ČERVEŇÁK Petr Polská 189 Trutnov 54101 777553552 6.10.2011 088/36-024/2011
ČIČMAN Boris Bratří Čapků 874/1 Hradec Králové 50003 608830463 24.9.2015 MPO_1502618/36-024-H
DOLEŽAL Ladislav Čajkovského 1403/84 Hradec Králové 50009 722053529 9.3.2011 021/36-024/2011
FULKA Jiří Ing. Ledhujská 4354954 Police nad Metují 54954 731176850  29.5.2014 MPO_1400423/36-024-H
HABR Lukáš Svobody 1071 Náchod 54701 491428364 31.10.2013 MPO_Z1300038/36-024-H
HARTMAN Petr U nemocnice 202/9 Trutnov 54101 602817273 4.6.2015 MPO_1501010/36-024-H
HRUBÝ Jiří Ezopova 1686 Nový Bydžov 50401 732554429 24.4.2011 036/36-024/2011
JAROŠ František, Ing. Větrná 85 Broumov 4 55001 491522329 8.7.2010 016/36-024/2010
JELÍNEK Pavel Dvořákova 1098 Nová Paka 50911 737580086 25.1.2012 001/36-024/2012
KHÝR Lukáš Nábřeží 17.listopadu 807 Jaroměř 55101 737194600 23.2.2012 021/36-024/2012
KOMÁREK Albert, Mgr. Okružní 921/20 Hradec Králové 50003 776168860 15.10.2015 MPO_Z1502679/36-024-H
LUČAN Kamil Lhotova 394 Miletín 50771 733644010 23.5.2013 042/36-024/2013
MELOUN Jaroslav Melčany 33 Dobruška 51801 606564980 23.1.2013 002/36-024/2013
NETÍK Václav Rožmitál 35 Broumov 4 55001 721580934 8.10.2014 MPO_Z1401218/36-024-H
NOVÁK Jiří Březhradská 51/18 Hradec Králové 50332 608383398 15.5.2013 022/36-024/2013
PITHART Zdeněk Hornická 597 Rtyně v Podkrkonoší 54233 607142111 26.8.2010 027/36-024/2010
PŠENIČKA Pavel ml. Pod Zámečkem 209 Hradec Králové 50006 603220327 9.3.2011 025/36-024/2011
TŘÍSKA Vlastimil Kostelecká Lhota 97 Kostelec nad Orlicí 51741 608819011 6.10.2011 080/36-024/2011
ŠANDA Pavel Komárov 63 Dvůr Králové nad Labem 54401 602327650 16.10.2015 MPO_Z1502676/36-024-H

 

Liberecký kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
ADAMEC Tomáš Janov nad Nisou 79 Janov nad Nisou  46811 483380174 30.10.2013 MPO_Z1300032/36-024-H
ČERMÁK Radek Svojsíkova 1096/14 Liberec 46001   17.5.2012 041/36-024/2012
DOLEŽAL Jan Kamenná 7 Jablonec nad Nisou 46601 777198763 9.6.2011 062/36-024/2011
HÁCHA Josef Na Výšinách 449/5 Liberec 46005 602707202 17.5.2012 042/36-024/2012
HAUER Marek Mezibranská 21 Frýdlant v Čechách 46101 602420716 7.8.2010 018/36-024/2010
HAUER Michael Saň 1 Habartice Frýdlant v Čechách 46401 602111502 8.7.2010 017/36-024/2010
JANOUCH Leoš ing. Bratrouchov 44 Jablonec nad Jizerou 51243   30.5.2012 048/36-024/2012
JANOVEC Vladimír Roháče z Dubé Česká Lípa 47001 487524376 3.2.2011 013/36-024/2011
KRÁLÍČEK Josef Jana Žižky 190 Semily - Podmoklice 51301 602441138 25.1.2012 002/36-024/2012
KUCHAR David Mikovcova 2245 Česká Lípa 47001 736119980 29.5.2014 MPO_Z1400426/36-024-H
PILZ Pavel Rádlo 14 Rádlo 46803 606153042 21.3.2013 017/36-024/2013
PODOBSKÝ Miloň Dobrovského 12/422 Liberec 46001 486131092 8.7.2010 014/36-024/2010
PŘENOSIL Jiří Pivovarská 508/II Cvikov 47154 774999655 31.5.2012 058/36-024/2012
TICHÝ Jaroslav Pihel 11 Pihel  47118 487753035 30.10.2013 MPO_Z1300033/36-024-H
ZELENÝ Vratislav ml. Liberecká 191 Jablonné v Podještědí 47125 607964957 2.12.2010 073/36-024/2010

 

Moravskoslezský kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
ADAMUS Zbigniew ml. Dvořákova 259 Třinec/Staré město 73961 603898546 27.8.2010 030/36-024/2010
ADAMUS Zbigniew Ondřej Dvořákova 259 Třinec 73961 603898547 30.5.2012 050/36-024/2012
BLAŽKO Marian Konská 32 Třinec 73961 774360045 4.8.2013 0007/36-024-H/2013
BOLEK Petr Orlovská 290/5 Havířov 73564 776222622 20.2.2016 0029/36-024-H/2016
BRUSS Roman Dobrovského 58 Ostrava - Přívoz 70200 602724449 26.8.2010 022/36-024/2010
ČECH Miroslav Jančí 12 okr.Opava Březová 74744 605251525 30.6.2010 006/36-024/2010
ČERNOCH David Jiráskova 283 Blatná 38801 602192927 20.2.2016 0028/36-024-H/2016
DOSTÁLOVÁ Pavla Dr. Slámy 310 Český Těšín 73701 602550840 22.2.2012 018/36-024/2012
GEBAUER Jiří Příměstská 700 Polanka nad Odrou 72525 603480265 2014 0010/36-024-H/2014
HAVLICKÝ Dalibor Bc. Černá cesta 183 Opava 74757 733653754 13.3.2014 MPO_Z1400193/36-024-H
HAVLICKÝ Michal Kálikova 1604/25 Opava 74705 603520039   099/36-024/2012
CHLEBOVSKÝ Jaroslav B. Martinů 812 Ostrava-Poruba 70800 604759639 3.2.2011 012/36-024/2011
CHROMČÁK Miroslav Ant. Sovy 35 Opava 5 74705 603705556 30.6.2010 008/36-024/2010
JUREČKA Pavel Rybí 344 Rybí 74265 739088535 1.3.2015 0024/36-024-H/2015
KERLÍK Ivan Generála Píky 3036/1b Ostrava 1 70100 603 754 794 22.5.2013 032/36-024/2013
KOČIČIKA Jiří Střelniční 519 Vrbno pod Pradědem 79326 603223128 16.5.2012 036/36-024/2012
KOČIČKA Tomáš Střelniční 519 Vrbno pod Pradědem 79326 777296139 25.1.2012 006/36-024/2012
KŘIKAVA Rostislav A. Bejdové 1792 Ostrava - Poruba 70800 777580272 22.2.2012 020/36-024/2012
LANG Evžen ing. Zátiší 1224 Orlová - Poruba 73514 608747642 7.3.2013 000 009 /2013
LANGÁŠEK Michal Hlucholazské nábřeží 350 Zlaté Hory 79376 736731111    
LORIŠ Jan Krasov 169 Krasov 79394 776154861 2. 9. 2014 0011/36-024-H/2014
MARTÍNEK Miloslav Brantice 43 Brantice  79393 776094774 25.1.2012 005/36-024/2012
MARTYNEK Martin Bělá 1011 Jablunkov Frýdek - Místek 73991 607814872 8.7.2010 011/36-024/2010
MICHALISKO Ján 27.dubna 127 Dobroslavice 74794 777713291 18.7.2013 060/36-24/2013
MORÁVEK Jiří Komorní Lhotka 329 Komorní Lhotka 73954 607678080 20.3.2013 008/36-024/2013
PAPÍK Antonín Na Burni 137 Slezská Ostrava 71000 777713289 2014 0012/36-024-H/2014
PAVLÁT Petr Beskydské sídl. 1877 Frenštát pod Radhoštěm 74401 777333639 4.8.2013 0001/36-024-H/2013
PAVLÍK Josef Jeseník nad Odrou 68 Jeseník nad Odrou 74233 603263988 9.6.2014 000 040/2014
RADIŇÁK Stanislav Tichá 8 Bohumín 73581 603841894 28.4.2011 045/36-024/2011
SMOLKA Miroslav Lipová 440 Markvartovice 74714 777713 292 22.2.2012 019/36-024/2012
SZYSZKA Jiří Flemingova 2847 Karviná 73301 603823692 18.7.2013 059/36-024/2013
ŠEMBERA Pavel Sokolovská 143 Břidličná 79351 732289845   0014/36-024-H/2014
VALCHAŘ Vladimír Sadek 14 V.Heraltice 74775 721383559 30.6.2010 005/36-024/2010
VALCHAŘ Vlastimil Palackého 13 Opava 74600 602810651 30.6.2010 004/36-024/2010
VLČEK Tomáš Bílov 170 Bílov 74301 556411228 30.4.2014 000 035/2014
VÝTISK Zdeněk Slezská 1404/30 Český Těšín 73701 604204375 22.11.2015 0026/36-024-H/2015
ZAKOPAL Richard Milotice nad Opavou 174 Bruntál 79201 602733678 21.3.2013 014/36-024/2013
ZBOŘIL Luděk Na Čtvrti 11 Ostrava-Hrabůvka 70030 603433471 3.2.2011 020/36-024/2011
ZBOŘIL Stanislav U stadionu 1090 Vratimov 73932 608726821 26.8.2010 028/36-024/2010

 

Olomoucký kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
BERLINSKÝ Tomáš Na Vinici 209 Hanušovice 78833 739959354 23.2.2012 029/36-024/2012
CELNAR Zdeněk Bělotín 13 Bělotín 76354 775168077 29.5.2014 MPO_1400427/36-024-H
ČUPR Antonín Adolfovice 260 Jeseník 79001 776332286 16.11.2011 094/36-024/2011
DĚDIČ Daniel Okružní 518 Vykýřovice 78813 777585981 3.6.2015 MPO_1501005/36-024-H
DĚDIČ Pavel Bušín 130 Olšany 78962 777585989 27.8.2010 032/36-024/2010
DĚDIČ Pavel ing. Chromeč 72 Chromeč 78901 777585987 6.9.2012 102/36-024/2012
DOBEŠ Michal Rovensko 258 Rovensko  78901 602293251  6.9.2012 097/36-024/2012 
DUDEK Jaroslav Potoční 101 Vikýřovice 78813 606504459 23.2.2012 030/36-024/2012
FIALA Petr Fibichova 15 Olomouc 77200 777667737 8.7.2010 015/36-024/2010
FIALA Jaroslav Želivského 256/8 Olomouc 77200 603518990 23.2.2012 027/36-024/2012
GIESL Jaroslav Pod Holubím vrchem 715 Rapotín 77814 604790018 21.10.2010 049/36-024/2010
GIESL Jaroslav, Ing. DiS Lidická 43 Šumperk 78701 604752991 6.9.2012 096/36-024/2012
HAVLENA Libor Rudoltice 187 Rudoltice 56125 776358665 17.7.2013 062/36-024/2013
HORÁČEK Daniel Kramářova 17 Přerov 75000 724121220 2.12.2010 066/36-024/2010
HŘIVNA Martin Lipová 351 Majetín 75103 603713803 25.1.2012 010/36-024/2012
KULÍŠEK Miloslav Krumpach 23 Zábřeh na Moravě 78901 603732342 3.6.2015 MPO_Z1501006/36-024-H
KUPČÍK Ludvík Pavlovice 109 Pavlovice u Kojetína 79830 777833782 13.6.2012 065/36-024/2012
NĚMEČEK Ladislav Litovel 52 Litovel 78401 775987508 21.10.2010 052/36-024/2010
PETŘÍK Jaroslav Postřelmovská 350/3 Zábřeh 78901 583414575 27.8.2010 036/36-024/2010
SCHÖN Jaroslav, Ing. Vsadsko 24 Přerov 75000 603552100 16.5.2012 031/36-024/2012
ŠEFČÍK Jaroslav Ibsenova 9/106 Olomouc 77900 608976946 23.5.2013 038/36-024/2013
ŠIMČÁK Petr, Ing. Spytihněv 64 Spytihněv  76364 777887708 23.5.2013 041/36-024/2013
ŠUBA Vojtěch Uhřínov 26 Drahotuše 75361 777060162 21.3.2013 015/36-024/2013
UHRÍN Jozef 8. května 286 Bludov 78961 777309223 21.10.2010 055/36-024/2010
ZABLOUDIL Josef Sochova 380/14 Litovel 78401 605471642 3.10.2013 000 022 / 2013
ZÁKŘECKÝ Libor, Ing. Komenského 928 Bystřice pod Hostýnem 76861 737713585 25.1.2012 007/36-024/2012

 

Pardubický kraj 

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
BRZEK Jindřich Hradčanská 93 Pardubice 53006 602438129 17.7.2013 056/36-024/2013
CACH František Rudé armády 119 Horní Jelení 53374 724180908 22.5.2013 030/36-024/2013
ČAPEK Zdeněk Čistá 114 Čistá 56956 732561452 29.5.2014 MPO_Z1400462/36-024-H
DOSTÁL Milan U vody 189 Ústí nad Orlicí 56204 776143979 9.3.2011 031/36-024/2011
HOUSER Ladislav Pavlovova 1126/20 Svitavy 56802 608343438 17.5.2012 045/36-024/2012
KABELE Roman Blato 7 Pardubice 53002 606606504 16.5.2012 028/36-024/2012
KÖHLER David Bohumilec 14 Sezemice 53304 606351421 12.3.2014 MPO_Z1400182/36-024-H
KOUDELKA Pavel Sušice 148 Moravská Třebová 57101 728135060 30.6.2010 009/36-024/2010
MENCLÍK Petr T.G.Masaryka 127 Ústí nad Orlicí 56201 777029372 30.6.2010 010/36-024/2010
SOLNIČKA Petr Kvasín 38 Skuteč 53973 721247102 20.10.2010 044/36-024/2010
VLASÁK Jindřich Tolarova 127 Pardubice 53351 603887953 3.2.2011 019/36-024/2011

 

Plzeňský kraj 

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
BUBERLE Jaroslav Dolní Bělá 60 Dolní Bělá 33152 731616195 28.5.2014 MPO_Z1400421/36-024-H
CIGLER Miroslav Doudlevecká 11 Plzeň 30100 603464406 17.12.2014 MPO_Z1400371/36-024-H
HACAPERKA Zdeněk Habrová 10 Plzeň 30160 603411626 20.3.2013 011/36-024/2013
JELINEK Ladislav Skomelno 66 Radnice 33838 737469838 26.8.2010 025/36-024/2010
JIRÁNEK Pavel Nám.Aug. Němejce 63 Nepomuk 33501 739050883 2.12.2010 067/36-024/2010
KLÁŠTERKA Jiří Dis. Plzeňská 328 Nepomuk 33501 604871028 22.11.2012 123/36-024/2012
KORANDA Martin Na Nivách 13 Plzeň -Kotěrov 32600 731354288 2.12.2010 070/36-024/2010
KRUPÍK Miroslav Vimperská 200 Kašperské Hory 34192 603170609 3.6.2015 MPO_Z1501008/36-024-H
LAIBL Jaroslav Na výsluní 576 Líně - Sulkov 33021 602754842 16.5.2012 035/36-024/2012
LAIBL Jiří Na perkách 595 Líně - Sulkov 33021 728134114 17.5.2012 038/36-024/2012
MATHEJZÍK Viktor Bdeněves 163 Bdeněves 33032 602385620 26.8.2010 026/36-024/2010
PECHÁT Zdeněk Přišov 43 Třemošná u Plzně 33011 724283740 15.5.2013 018/36-024/2013
POLÁŠEK Josef Horní Jadruž 4 Chodský újezd 34815 731329082 20.10.2010 041/36-024/2010
ŘÁHA Zdeněk Bdeněves 59 Kozolupy 33032 602481316 16.5.2012 032/36-024/2012
SCHMIDT Lubomír Korálkova 438 Klatovy 33901 602451078 4.12.2013 MPO_Z1300073/36-024-H
SUCHÝ Václav Dvořákova 463 Domažlice 34400 608841475 17.5.2012 043/36-024/2012
SUKENIK Josef Komenského 498 Staňkov 34561 604112436 8.7.2010 013/36-024/2010
VALENTA Jiří Luby 197 Klatovy 2 33901 602450750 9.10.2014 MPO_Z1401221/36-024-H
VRÁBÍK Pavel Harantova 5 Plzeň 30100 603961106 15.5.2013 019/36-024/2013

 

kraj Praha

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
BARTOŠ Marek Chabařovická 1331 Praha 8 18200 605346282 18.12.2014 MPO_1401380/36-024-H
BARTOŠOVÁ Dana Chabařovická 1331 Praha 8 18200 220801773 16.5.2013 027/36-024/2013
BĚLINA Tomáš Nám. bří. Jandusů 28 Praha 10  10400 723276355 9.10.2014 MPO_Z1401216/36-024-H
BĚLINA Tomáš ml. Nám. bří. Jandusů 28 Praha 10  10400 774497966 9.10.2014 MPO_Z1401219/36-024-H
BRÁZDA Pavel  Stýblova 1083 Praha 4 14900 603839418 25.1.2012 009/36-024/2012
BRUNCLÍK Jiří Chalabalova 1608/11 Praha 15500 728353295 9.3.2011 022/36-024/2011
ČERVENKA Petr U Průhonu 27 Praha 7 17000 776323526 30.5.2012 052/36-024/2012
DOČKAL Vladislav ml. Sinkulova 34 Praha 4 14700 731256216 17.12.2014 MPO_Z1401370/36-024-H
Dočkal Vladislav Zborovská 33/541 Praha 5 15000 608173764 5.9.2012 066/36-024/2012
DVOŘÁK Marek Mochovská 522/33 Praha 4 19400 281863329 27.8.2010 033/36-024/2010
FILIP Rostislav Květnova 553/52 Praha 8 18200 774421739 25.1.2012 004/36-024/2012
FRIČ Michal Sladkovičova 1265 Praha 4 14200 737442032 2.12.2010 064/36-024/2010
GEBHART Martin Steinerova 735 Praha 14900 603816706 27.4.2011 030/36-024/2011
HÁJEK František Karmelitská 12 Praha 1 11800 603261553 18.12.2014 MPO_Z1401381/36-024-H
HALBRŠTÁT Milan Zálešanská 2421/2 Praha 9 19016 602360873 22.2.2012 015/36-024/2012
HARTMAN Jan Mgr. Tererova 1355/4 Praha 4 14900 777159479 24.9.2015 MPO_Z1502619/36-024-H
HAVLÍČEK Josef V cibulkách 422/2 Praha 5-Košiře 15000 777193010 27.8.2010 034/36-024/2010
HEISSLER Antonín Högerova 811/12 Praha 5 15200 604149936 16.5.2013 024/36-024/2013
HLAVÍN Jiří Bulharská 31/719 Praha 10 10100 602203893 2.12.2010 065/36-024/2010
Jáchym Petr U Starého mlýna 317/29 Praha 22 10400 602237675 32.1.2013 006/36-024/2013
JELEŇ Ivan Na pískách 25 Praha 16000 602247007 9.3.2011 033/36-024/2011
JIROUT Vladimír, Ing. Jivenská 5/1271 Praha 4 14000 603434320 26.8.2010 029/36-024/2010
KÁBELE Antonín Nad Primaskou 782/31 Praha 10000 602318907 9.3.2011 015/36-024/2011
KALVAS Miroslav Krynická 499/17 Praha 8 18100 724109391 17.5.2012 040/36-024/2012
KAVALE Jan Kolbenova 827/27 Praha 9 19400 283891053 15.5.2013 022/36-024/2013
KLIMEŠ Andrej Ruská 225 Praha 10 10100 602329563 2.12.2010 069/36-024/2010
KOHOUT Petr K Dubči 154 Praha 9 19016 602304456 30.5.2012 049/36-024/2012
KONOPISKÝ Petr Kodaňská 11 Praha 10 10100 602460336 12.3.2014 MPO_Z1400183/36-024-H
KOUMAL Radek Ke Šmejkalu 151 Praha 4 14900 608721800 29.5.2014 MPO_Z1400425/36-024-H
KOUTNÝ Jiří, Ing Volutová 2523/14 Praha 5 15000 777151373 28.5.2014  MPO_Z1400419/36-024-H
KOUTNÝ Tomáš Zlonická 1 Praha 9 19000 777151375 28.5.2014 MPO_Z1400420/36-024-H
KRÁLÍK Ladislav Severýnova 69/10 Praha 6 16300 602341536 4.12.2013 MPO_Z1300189/36-024-H
MĚŠŤAN Jan Severozápadní  V.  478/22 Praha 14100 776 372 808 23.2.2012 025/36-024/2012
MUK Petr Řepčická 773/14 Praha 10 10200 602656481 13.6.2012 034/36-024/2012
PEXIDR Tomáš, Ing. Pod školou 2 Praha 5 15000 602370981 31.5.2012 060/36-024/2012
POZNÍČEK Petr Boženy Němcové 710 Velké Přílepy 25264 608866775 13.6.2012 061/36-024/2012
PROCHÁZKA Karel Střelečská 2864/11 Praha 9 19000 281923332 20.3.2013 009/36-024/2013
RYCHETSKÝ Pavel Biskupcova 71 Praha 3 13000 605487803 30.10.2013 MPO_Z1300034/36-024-H
RYCHETSKÝ Petr Na Balkáně 36 Praha 3 13000 603248674 30.10.2013 MPO_Z1300034/36-024-H
SEDLÁČEK Jaroslav Veltruská 604/12 Praha 9 19000 603229091 24.1.2013 005/36-024/2013
SOUČEK Jiří Levského 3201 Praha 14300 603418654 3.2.2011 018/36-024/2011
SOVA Radovan Na hlinách 1843/2b Praha 8 18200 603421368 30.5.2012 054/36-024/2012
SVOBODA Miloslav Šamonilova 148 Rudná u Prahy 25219 603588429 28.4.2011 047/36-024/2011
ŠAFAŘÍK Jaroslav Tunelářů 297 Praha - Zbraslav 15600 721662998 8.6.2011 058/36-024/2011
ŠAFAŘÍK Pavel Tunelářů 197 Praha 15600 606610100 8.6.2011 059/36-024/2011
TŘÍSKA Bedřich Archeologická 1884/2 Praha 5 15500 777254339 17.5.2012 037/36-024/2012
VALENTA Jan Bryksova 779 Praha 9 19800 773695775 29.5.2014 MPO_Z1400424/36-024-H
VEJVODA Josef Chudenická 1084/18 Praha 10200 241742726 16.11.2011 090/36-024/2011
ZIMA Radek U Vokovické školy 4 Praha 16000 606223721 2.2.2011 003/36-024/2011

 

Středočeský kraj 

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
ABRAHÁM Jaroslav Dolní Hájek 283 Dolní Beřkovice 27701 774841027 31.5.2012 055/36-024/2012
BALCAR Mikuláš S.K.Neumanna Stochov 27303 602379142 2.2.2011 001/36-024/2011
ČEJDA  Petr Zahradní 319/15 Říčany 25101 602225598 2.2.2011 004/36-024/2011
ČERMÁK Jaroslav Mělnická 113 Dolní Beřkovice 27701 608313326 14.6.2012 076/36-024/2012
ČERNOHLÁVEK Michal Jana Karafiáta 177 Čáslav 28601 606947519 8.6.2011 041/36-024/2011
ČERNOHOUS Petr Moučná 1293 Poděbrady 29001 602822580 8.7.2010 012/36-024/2010
ČERNÝ Václav Suchdol 6 Příbram 26101 731605094 8.6.2011 042/36-024/2011
DRYÁK Karel Skuhrovská 95 Velký Borek 27731 774314415 5.12.2013 MPO_Z1300075/36-024-H
FIALA Lukáš Vlkov pod Oškobrhem 24 Opočnice 28904 604174126 23.2.2012 024/36-024/2012
FIALA Martin Zádušní 2925 Mělník 27601 603178703 8.10.2014 MPO_Z1401225/36-024-H
HAKEN Jiří Březová 121 Zdice 26751 774642211 17.5.2012 044/36-024/2012
HAMROZI František Pražská 8 Nehvizdy 25081 602210636 21.10.2010 050/36-024/2010
HANUS František Arbesova 1633 Slaný 27401 603878302 4.6.2015 MPO_Z1501013/36-024-H
HEJHAL Václav Skoupý 33 Petrovice 26255 602619221 5.9.2012 074/36-024/2012
HELEBRANT Zdeněk Čs.legií 1875 Rakovník 26901 603919295 8.6.2011 053/36-024/2011
HLADÍK Josef Štěchova 164 Mladá Boleslav 29301 602318868 10.10.2014 MPO_Z1401226/36-024-H
HULAN Miroslav Kosová Hora 39 Kosová Hora 26291 732303166 2.2.2011 008/36-024/2011
HUSKA  Bedřich Na Skalách 773 Sedlčany 26401 603825621 2.2.2011 009/36-024/2011
JAVŮREK Miroslav Třebohostice 23 Škvorec 25083 602245257 4.6.2015 MPO_Z1501011/36-024-H
JELÍNEK Josef Chadalíkova 400 Slaný 27401 603234319 1.12.2010 048/36-024/2010
KOPAL Antonín Zahradní 179 Jesenice u Prahy 25242 604257385 9.6.2011 064/36-024/2011
KOŠNAR Stanislav Suchdol 189 Suchdol 28502 604282851 22.2.2012 017/36-024/2012
KOZEMSKÝ Petr Lhota pod Džbánem Mutějovice 27007 723118438 8.10.2014 MPO_Z1401226/36-024-H
KŘÍŽ Petr Šrámkova 495 Votice 25901 605172486 7.3.2013 000 008 / 2013
KUBIŠTA Václav Na Poustce 42 Jinočany 25225 603445705 30.10.2013 MPO_Z1300034/36-024-H
LŽIČAŘ Milan Kolonie 411 Libčice nad Vltavou 25266 602646423 14.6.2012 070/36-024/2012
MÁRA Vladimír Mírové náměstí 231 Dobříš 26301 318522139  6.9.2012 089/34-024/2012
MÁŠA Pavel Dlouhá Lhota 122 Dlouhá Lhota 26301 736217360 10.3.2011 029/36-024/2011
MAZOUREK Aleš Ke studánce 150 Kralupy nad Vltavou 27801 608300833 31.5.2012 057/36-024/2012
MICHL Stanislav Němčice 9 Kolín 28002 724812996 23.1.2013 007/36-024/2013
MOKRÝ Jan ml. Jiráskova 396 Zásmuky 28144 737821806 9.3.2011 027/36-024/2011
NEUBAUER Robert Pod Květy 26 Zadní Třebaň 26729 603541595 22.2.2012 023/36-024/2012
NOVÁK Miroslav Kostnická 698 Poděbrady 29001 776338948 2.12.2010 071/36-024/2010
OLIČ Jaromír B. Němcové 1297 Rakovník 26901 602316981 8.6.2011 055/36-024/2011
PECINA Tomáš Na Bezděkově 2005 Benešov 25601 777938831 9.3.2011 024/36-024/2011
PECHA Vladimír Mgr. Pionýrů 247 Nehvizdy 25081 721705707 18.32014 000 031/2014
PECHLÁT Josef U Višňovky 329 Senohraby 25166 323603444 21.3.2013 016/36-024/2013
PECHLÁT Michal U Višňovky 329 Senohraby 25166 323655611 14.6.2012 072/36-024/2012
PERK Štěpán Viničná 286/66 Mladá Boleslav 29301 603297950 23.2.2012 026/36-024/2012
POLÁČEK František K potokům 49 Řítka 25203 602356310 1.12.2010 059/36-024/2010
POLENO David Hviezdoslavova 1636 Kladno 27201 739057939 16.10.2015 MPO_1502677/36-024-H
PROŠEK Zdeněk Skoupý 18 Petrovice 26255 724292778 17.5.2012 046/36-024/2012
RÁKOSNÍK Jiří  Hradební 1365 Hořovice 26801 603801428 2.2.2011 005/36-024/2011
RAIS Martin Průhon 2192 Rakovník 26901 603284303 5.9.2012 095/36-024/2012
ŘEZNÍČEK Josef Ohrazenice 136 Jince 26223 603261037 23.1.2013 001/36-024/2013
SODOMKA Valtr Ing. Olivova 412 Kamenice 25168 602327496 5.10.2011 071/36-024/2011
STANĚK Karel Tř. Rudé Armády 15 Cvrčovice 27341 604720623 17.7.2013 055/36-024/2013
STAŇKOVÁ Diana Huřvinská 1208 Rakovník 26901 728326327 13.3.2014 MPO_Z1400195/36-024-H
ŠÁLEK Vladimír Doubravická 32 Dolní Cetno 29430 603722672 5.10.2011 072/36-024/2011
ŠILER Miroslav ing. K.H.Machy 10132 Pečky 28911 731156888 1.12.2010 061/36-024/2010
ŠTAFEK Jaroslav ml. Husova 75 Říčany 25101 606560120 20.10.2010 045/36-024/2010
TRUNECKÝ Josef Na Skále 297 Kostelelec nad Černými Lesy 28163 606151298 9.6.2011 069/36-024/2011
TRUNECKÝ Petr Na Skále 297 Kostelelec nad Černými Lesy 28163 724570154 9.6.2011 068/36-024/2011
TUREK Roman Zaječice 9 Pyšely 25167 222587744 17.7.2013 053/36-024/2013
VASTL Vladislav Kladenská 62 Dobrovíz 25261 602394166 20.10.2010 047/36-024/2010
VEJDOVSKÝ Karel ml. Štítarská 239 Kolín 28002 777565181 13.3.2014 MPO_Z1400210/36-024-H
VEVERKA Václav Východní 1181 Mladá Boleslav 29301 737333021 8.7.2010 019/36-024/2010
VOTÝPKA Jiří Mrzky 43 Český Brod 28201 606301430 3.6.2015 MPO_Z1501007/36-024-H

 

Ústecký kraj

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
APELTAUER Milan Masarykova 1479 Roudnice nad Labem 41301 739032784 17.12.2014 MPO_Z1401372/36-024-H
BERKA David J.Koziny 1450/4 Teplice 41501 724156646 27.8.2010 031/36-024/2010
BEYBL Aleš Maršovská 519/14 Teplice 41501 606390450 30.5.2012 051/36-024/2012
BRETSCHNEIDER Eduard 17.listopadu 608/10 Ústí nad Labem 40010 604103155 22.2.2012 013/36-024/2012
BRŮNA Miloslav 9.května 1160/59 Rumburk 40801 607680488 26.8.2010 020/36-024/2010
BRŮNOVÁ Lenka Nové Křečany 219 Staré Křečany 40761 603807766 26.8.2010 021/36-024/2010
EICHLER Josef Mírové náměstí 23/15 Litoměřice 41201 724048812 31.10.2013 MPO_Z1300043/36-024-H
FIALA Aleš Nová Víska u Rokle 43 Kadaň 43201 605728274 27.2.2015 MPO_Z1500191/36-024-H
GAUDL Roman Kollárova 1430/5 Chomutov 43001 603819092 3.2.2011 011/36-024/2011
HOUDEK Miloslav Olbrachtova 189/4 Teplice 41501 777025232 27.4.2011 032/36-024/2011
JIRÁT Martin Holedeček č.p.8 Žatec  43801 777255945 2.12.2010 068/36-024/2010
KISS Jan Libotenice 30 Libotenice 41201 603278552 31.10.2013 MPO_Z1300040/36-024-H
KOŠÍK Milan Plešivecká 1856/23 Litoměřice 41201 728512044 12.3.2014 MPO_Z1400185/36-024-H
KRNAK Tomas ml. Kamenná 116 Úštěk 41145 606392326 17.12.2014 MPO_Z1401373/36-024-H
KUDRNA Pavel Dobnerova 2939/8 Most 43401 602149065 4.12.2013 MPO_Z1300072/36-024-H
LUKEŠ Martin Na Výrovce 674 Krupka 41742 728366524 31.10.2013 MPO_Z1300042/36-024-H
NEUBAUER František Sokolská 22 Litvínov 43601 776184401 18.12.2014 MPO_Z1401378/36-024-H
PELC Štěpán Ing. Beneše z Loun 132 Louny 44001 415652722 31.10.2013 MPO_Z1300041/36-024-H
PICKA Roman Staroměstské nábřeží Děčín III 40501 607703451 27.4.2011 040/36-0242011
PODLAHOVÁ Renata Ing. Písečná 2990/3 Teplice 41501 724063151 13.3.2014 MPO_Z1400192/36-024-H
POKORNÝ Přemysl Nad Kalvarií 463 Krupka 41742 777093938 27.8.2010 037/36-024/2010
PROKOP Ladislav ml. Školní 144 Brozany 41181 416861164 8.7.2010 002/36-024/2010
SOBEK Petr Pod školou 204 Braňany 43522 603266396 20.10.2010 043/36-024/2010
STUDNIČKA Vlastimil Pražská 48 Bílina 41801 606502879 22.11.2012 088/36-024/2012
TARANT Petr 5.května 38 Děčín 40502 776013770 21.10.2010 054/36-024/2010
VOKOLEK Stanislav Komenského 2650/3 Chomutov 49003 607722053 13.3.2014 MPO_Z1400190/36-024-H

 

kraj Vysočina 

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
BAREŠ Stanislav Vrbice 43 Ledeč nad Sázavou 58401 569726750 18.7.2013 063/36-024/2013
BOJKO Petr Račerovická 774/1 Třebíč 67401 777137089 9.3.2011 017/36-024/2011
BOROVSKÝ Martin Husitská 1132 Havlíčkův Brod 58001 605826595 12.3.2014 MPO_Z1400182/36-024-H
DVOŘÁK Zdeněk Libkovodská 1743 Pelhřimov 39301 602619339 20.3.2013 010/36-024/2013
FLAJŠMAN Jiří Na Spravedlnosti 30 Velké Meziříčí 59401 604979875 13.3.2014 MPO_Z1400189/36-024-H
KOUSAL Vladislav Stará Říše 79 Stará Říše 58867 605008107 28.5.2014 MPO_Z1400417/36-024-H
KURIC Milan Sídliště Míru 926 Pacov 39501 603204252 5.10.2011 077/36-024/2011
LEKSA Jan Jihlavská 16 Žďár nad Sázavou 59101 602773065 17.7.2013 064/36-024/2013
PISKAČ Josef Vír 291 Vír 59266 733206082 18.12.2014 MPO_Z1401376/36-024-H
PODSEDNÍK Jaroslav Na Vyhlídce 526 Bystřice nad Pernštejnem 59301 603814667 17.12.2014 MPO_Z1401374/36-024-H
RŮŽIČKA Václav Jelínkova 353/8 Třebíč 67401 737378012 25.5.2014 000 030/2014/SŠSŘ Brno-Bosonohy
SCHREK Jiří Havířská 31 Jihlava 58600 732924809 28.5.2014 MPO_Z1400415/36-024-H
SCHREK Patrik Havířská 31 Jihlava 58600 732924809 28.5.2014 MPO_Z1400416/36-024-H
ŠTÍPEK Roman Nová Cerekev 159 Nová Cerekev 39415 602602795 28.4.2011 048/36-024/2011
ŠVAŘÍČEK Libor Nám.9.května 127 Luka nad Jihlavou 58822 605825834 22.11.2012 121/36-024/2012

 

Zlínský kraj 

Příjmení jméno titul Adresa Obec PSČ telefon 1 Registrace RT Osvědčení RT
KOLEČEK Čestmír ing. Horní 846 Zubří 75654 602194393 4.8.2013 006/36-024-H/2013
STRAKA Josef Na výsluní 784 Dolní Němčí 68762 602781551 27.8.2010 038/36-024/2010
STRAKA Petr 28.října 1381 Uherské Hradiště 68601 777789289 4.12.2013 MPO_Z1300070/36-024-H
Straka Petr ml. Sadová 936 Hluk 686 01 777789283 4.12.2013 MPO_Z1300071/36-024-H