Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Ústecký kraj

 Cechmistr Vlastimil Studnička, tel. 606 502 879

členové cechu jsou řazeni podle hodnocení aktivity v systému celoživotního vzdělávání členů SKČR.

Zvýrazněni jsou členi, kteří současně podepsali Etický kodex člena SKČR.

body 2014/15 body 2013/14 body celkem členské číslo  příjmení a jméno  adresa    PSČ  telefon
22 10 32 775 JIRÁT Martin Holedeček č.p.8 Žatec 43801 777255945
15 15 30 700 POKORNÝ Přemysl Nad Kalvarií 710 Krupka 41742 777093938
13 15 28 1128 NÁCOVSKÝ Hynek Dukelská 39 Kovářská 43186 608976633
12 15 27 651 KOŠÍK Milan Dolní Rybářská 201/16 Litoměřice 41201 728512044
15 10 25 5 APELTAUER Milan Masarykova 1479 Roudnice nad Labem 41301 739032784
15 10 25 1143 CHOLT Jakub Čeradice 17 Čeradice 43801 723970839
15 10 25 1113 JANOUŠEK Miroslav Úpoř 37 Světec 41753 777808353
15 10 25 242 KRŇÁK Tomáš ml. Kamenná 116 Úštěk 41145 606392326
15 10 25 650 PICKA Roman Staroměstské nábřeží 87/176 Děčín III 40501 607703451
15 10 25 484 STUDNIČKA Vlastimil Pražská 48 Bílina 41801 606502879
15 10 25 1029 TARANT Petr 5.května 38 Děčín 40502 776013770
15 10 25 625 LUKEŠ Martin Na Výrovce 674 Krupka 41742 728366524
13 10 23 892 KUBÍČEK Luděk ul.Míru 194 Novosedlice 41731 721585079
13 10 23 354 PODLAHOVÁ Renata Ing. Písečná 2990/3 Teplice 41501 724063151
12 10 22 980 KOŠÍK Karel Dolní Rybářská 200/12 Litoměřice 41201 731358270
10 10 20 728 BRETSCHNEIDER Eduard 17.listopadu 608/10 Ústí nad Labem 40010 604103155
10 10 20 40 BRŮNA Ladislav 9.května 1160/59 Rumburk 40801 731580784
10 10 20 41 BRŮNA Miloslav 9.května 1160/59 Rumburk 40801 739026432
10 10 20 92 FICTUM Jaromír Brandlova 990 Teplice 41501 606486046
10 10 20 1032 KISS Antonín Libotenice 30 Libotenice 41201 733450390
10 10 20 1033 KISS Jan Libotenice 30 Libotenice 41201 731234894
10 10 20 800 KUDRNA Pavel Dobnerova 2939/8 Most 43401 602149065
8 10 18 1051 DEMJANOVIĆ Miroslav Černovice 146 Chomutov 43001 731815558
8 10 18 647 SOBEK Petr Pod školou 204 Braňany 43522 603266396
5 10 15 630 GAUDL Roman Kollárova 1430/5 Chomutov 43001 603819092
5 10 15 692 HOUDEK Miloslav Olbrachtova 1589/4 Teplice 41501 777025232
5 10 15 818 NEUBAUER František Sokolská 22 Litvínov 43601 776184401
5 10 15 1026 POLÁK Tomáš Chvalov 23 Stebno 40002 608320452
5 10 15 976 ABERT Tomáš Bydžovského 1234/2 Duchcov 41901 605251638
2 10 12 82 EICHLER Josef Mírové náměstí 23/15 Litoměřice 41201 724048812
0 10 10 665 KISS Jan st.                    Libotenice 30 Libotenice 41201 603278552
0 10 10 952 LABUZÍK Jindřich Jizerská 2918 Ústí n/Lab. 40011 734647204
0 10 10 637 PROKOP Ladislav Školní 144 Brozany n/Oh. 41181 602851102
10 0 10 925 RAK   Tomislav č.p.136 Františkov n/Ploučn. 40723 602165220
0 10 10 1050 SCHUSTER Jan 17.listopadu 605/4 Ústí nad Labem 40010 774926776
10 0 10 1031 WEGNER Jindřich č.p.18 Přítkov 41712 603141521
0 10 10 347 PELC Štěpán Ing. Beneše z Loun 132 Louny 44001 777633560
0 10 10 385 RÁŽA Radomír Emilie Dvořákové 886 Teplice 41500 417577296
10 0 10 926 ŘEŘICHA Martin Lahošťská 45 Teplice 41500 774855733
0 10 10 1144 TŮMA René Mírové nám. 23/15 Litoměřice 41200 608819011
10 0 10 809 VOKOLEK Stanislav Komenského 2650/3 Chomutov 43003 607722053
0 5 5 356 POKORNÝ František Havířská 1000 Teplice 41502 728277200
3 0 3 1092 ŘEHÁK Jan Tolstého 1221/36 Ústí nad Labem 40003 602424979
0 0 0 1082 FOGL Jiří Werichova 2010/1 Litoměřice 41201 720560820
0 0 0 1173 CHALUPNÝ Stanislav Seifertova 2517 Varnsdorf 40747 602117260
0 0 0 977 JELÍNEK Roman Trhovanská 1277/7 Teplice 41501 728301339
0 0 0 1165 KRUPIČKA Kamil Fůgnerova 254 Bílina 41801 725572175
0 0 0 1175 KVAPIL Ondřej Ludvíkovice 40 Ludvíkovice - Děčín 40713 773773872
0 0 0 824 PROKOPOVÁ Veronika Doksanská 144 Brozany n/Oh. 41181 737682539
0 0 0 981 RYŠLAVÝ Pavel 17.listopadu 604/2 Ústí n/Lab. 40010 608063212
0 0 0 1027 BALÍK Lukáš 17. listopadu 4563/2 Chomutov 43004 602283492
0 0 0 712 BERKA David J.Koziny 1450/4 Teplice 41501 724156646
0 0 0 740 BEYBL Aleš Maršovská 519/14 Teplice 41501 606390450
0 0 0 798 BRZOBOHATÝ Marek Borova 5160 Chomutov 43005 722687388
0 0 0 979 BŘEZINA Josef S.K.Neumanna 1057 Litvínov 43601 724985440
0 0 0 986 FEČKO Jiří Liberecká 2191/4 Teplice 41501 603807766
0 0 0 1049 FIALA Aleš Fučíkova 1088 Kadaň 43201 605728274
0 0 0 1109 Husařík Vladan Hlavní 19 Kryry 43981 777444707
      1182 MARTÍNEK Milan Konstantina Biebla 44/2313 Most  43401 777576719
0 0 0 1028 NACK Michael J.A. Komenského 844 Klášterec n. Ohří 43151 602283499
0 0 0 1083 RULF Emil Radovesice 169 Lovosice 41002 728764871
0 0 0 389 ŘEHÁČEK Bohumil Ing. Pražská 2956 Varnsdorf 40747 412371491
0 0 0 1108 VINCÍK Tomáš Osvoboditelů 894 Louny 44001 774183992
0 0 0 543 VINTERLÍK Miloš Purkyňova 3910 Chomutov 43001