Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Ústecký kraj

Cechmistr Vlastimil Studnička, tel. 606 502 879

členové cechu jsou řazeni podle hodnocení aktivity v systému celoživotního vzdělávání členů SKČR. 

2017-18 2018-19 body celkem číslo člena příjmení a jméno telefon adresa   PSČ
 50  19   143 00775 JIRÁT Martin 777255945 Žatec Holedeček 8 43801
 50  15    95 00809 VOKOLEK Stanislav 607722053 Chomutov Komenského 2650/3 43003
 17  22    92 01051 DEMJANOVIČ Miroslav 731815558 CHOMUTOV Černovice 146 43001
 12  10    91 01143 CHOLT Jakub 728970835 Čeradice Čeradice č.p.17 43801
 19   4    87 00651 KOŠÍK Milan 728512044 Litoměřice Dolní Rybářská 201/16 41201
 10  15    80 00700 POKORNÝ Přemysl 777093938 Krupka Nad Kalvarií   710 41742
  0  14    79 01128 NÁCOVSKÝ Hynek 608976633 Kovářská Dukelská 39 43186
 10  15    75 00484 STUDNIČKA Vlastimil 606502879 BÍLINA Pražská   48 41801
 14  10    74 00650 PICKA Roman 607703451 Děčín   31 Zemědělská 239 40502
  4  10    71 00625 LUKEŠ Martin 728366524 Krupka Na Výrovce 674 41742
 19   0    70 00082 EICHLER Josef 603206005 Litoměřice Mírové náměstí 23/15 41201
 10  10    70 01026 POLÁK Tomáš 608320452 Stebno Chvalov 23 40002
 10  15    66 00647 SOBEK Petr 603266396 Braňany Pod školou 204 43522
 10  10    65 00092 FICTUM Jaromir 606486046 TEPLICE Brandlova 990 41501
  0  10    65 01113 JANOUŠEK Miroslav 777808353 Světec Úpoř 37 41753
  0  10    65 00354 PODLAHOVÁ Renata Ing. 724063151 Teplice Písečná  2990/3 41501
  0  10    62 00041 BRŮNA Miloslav 739026432 RUMBURK 9.května 1160/59 40801
  0   5    60 00728 BRETSCHNEIDER Eduard 604103155 Ústí n/Labem 17.listopadu 608/10 40010
 19   4    60 00980 KOŠÍK Karel 731358270 Litoměřice Dolní Rybářská 200/12 41201
  0  10    59 00040 BRŮNA Ladislav 731580784 RUMBURK 9.května 1160/59 40801
  0  10    55 00005 APELTAUER Milan 739032784 Roudnice nad Labem Masarykova 1479 41301
  4   9    55 00692 HOUDEK Miloslav 777025232 Teplice Olbrachtova 1589/4 41501
  0  10    55 00242 KRŇÁK Tomáš ml. 606392326 Úštěk Kamenná  116 41145
  0  10    55 00800 KUDRNA Pavel 602149065 Most Pod Koňským vrchem 1439/1 43401
  4  10    54 01050 SCHUSTER Jan Bc. 774926776 Ústí nad Labem 17.listopadu 605/4 40010
  0  14    54 01029 TARANT Petr 776013770 Děčín 17 5.května 38 40502
  4   5    51 00976 ABERT Tomáš 605251638 DUCHCOV L.Stýbla 1557/24 41901
  0  10    50 00347 PELC Štěpan Ing. 777633560 LOUNY Beneše z Loun 132 44001
  5  15    46 01092 ŘEHÁK Jan 602424979 Ústí nad Labem Klišska ul. 995/133 40001
  0  14    45 00630 GAUDL Roman 603819092 Chomutov Kollárova 1430/5 43001
  0   0    45 01033 KISS Jan ml. 731234894 LIBOTENICE Libotenice 30 41201
  0  10    45 01165 KRUPIČKA Kamil 725572175 Bílina Fůgnerova 254 41801
  0   0    45 00952 LABUZÍK Jindřich 734647204 Ústí n/Labem Jizerská 2918/29 40011
  0   0    45 00818 NEUBAUER František 776184401 Litvínov-Šumná Sokolská 22 43601
  0   0    42 00892 KUBÍČEK Luděk 721585079 Novosedlice ul. Míru 194 41731
  0  14    41 01109 HUSAŘÍK Vladan 777444707 KRYRY Hlavní 19 43981
 10   9    39 00977 JELÍNEK Roman 728301339 TEPLICE Trnovanská 1277/7 41501
  0  14    39 01175 KVAPIL Ondřej 773773872 Ludvíkovice - Děčín Ludvíkovice č.p.40 40713
  0   0    30 01032 KISS Antonín 733450390 LIBOTENICE Libotenice 30 41201
  0   0    30 00665 KISS Jan st. 603278552 Litoměřice Libotenice 30 41201
 10   5    30 00797 NOVOTNÝ Daniel 776077177 Chomutov V Alejích  2298 /40 43003
  0   0    25 01144 TŮMA René 739697512 Litoměřice Mírové náměstí 23/15 41201
  0   0    20 00637 PROKOP Ladislav 602851102 Brozany n./O. Doksanská 144 41181
  0   0    20 00385 RÁŽA Radomír Ing. 602332715 Proboštov Kpt. Jaroše 769 41712
  0   0    20 01031 WEGNER Jindřich 603141521 PŘÍTKOV Přítkov 18 41712
  0   0    15 00712 BERKA David 724156646 Štrbice Štrbice 2 41501
  0   0    15 01182 MARTÍNEK Milan 0 Most K.Biebla 44/2313 43401
  0   4    14 01049 FIALA Aleš 605728274 KADAŇ Fučíkova 1088 43201
  4   0    14 01082 FOGL Jiří 720560820 Litoměřice Werichova 2010/1 41201
  0   0    10 00986 FEČKO Jiří Bc.,DiS 603807766 Dobříň Labská 110 41301
  0   0    10 00925 RAK Tomislav 602165220 Františkov n/Ploučnici Františkov nad Ploučnicí 40723
  0   0    10 01108 VINCÍK Tomáš 774183992 LOUNY Osvoboditelů 894 44001
  0   0     0 01027 BALÍK Lukáš 731164831 Chomutov 17.listopadu 4563/2 43004
  0   0     0 00740 BEYBL Aleš 606390450 Teplice Maršovská  1519/14 41501
  0   0     0 00074 DRAGOUN Ivan 606653225 DĚČÍN IV Staroměstské nábř. 175/91 40502
  0   0     0 01216 FEJFAR Petr 604839743 Jirkov Wolkerova 660 43111
  0   0     0 01028 NACK Michael 602283499 Klášterec nad Ohří J.A.Komenského 844 43151
  0   0     0 00824 PROKOPOVÁ Veronika 737682539 Brozany nad Ohří Doksanská 144 41181
  0   0     0 00926 ŘEŘICHA Martin 774855733 Teplice Lahošťská 45 41501