Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Pokračování vzdělávacích seminářů Přibyslav - Havířov 2020

Vedení SKČR po oznámení zrušení nouzového stavu rozhodlo o pokračování seminářů celoživotního vzdělávání v Přibyslavi a byly stanoveny nové náhradní termíny ( viz. níže)

26 - 27.5.2020  ( původně stanovený termín je platný) určen pro cech Karlovarský a  Plzeňský

3 - 4.6.2020  určen pro cech Pardubický a Královehradecký  (náhrada za termín 24-25.3.2020)

9- 10.6.2020 určen pro cech Plzeňský a Liberecký (náhrada za termín 7-8.4.2020)

16-17.6.2020 určen pro cech Jihočeský a Středočeský ( náhrada za termín 21-22.4.2020)

Číst dál: ...

Ministerstvo financí spouští přímou podporu pro zasažené OSVČ

Ministerstvo financí a Finanční správa představují program přímé podpory pro OSVČ ekonomicky zasažené šířením koronaviru. Zákon byl ve čtvrtek 9. dubna 2020 schválen Parlamentem, čímž se legislativní proces výrazně přiblížil svému finále a Finanční správa proto zahájila přijímání žádostí. Pětadvacítka bude administrována Finanční správou a jejím cílem je, aby žadatelé získali finanční prostředky již v průběhu měsíce dubna.

Číst dál: ...

Posunutí termínu uzávěrky dat do programu Statistika 2019

Termín zasílání dat pro Statistiku závad spalinových cest za rok 2019 byl do 31.3. 2020.

Vzhledem ke stávající situaci prodlužujeme termín pro zaslání údajů do statistiky závad za rok 2019 do 10. dubna 2020. Po tomto datu bude možno vkládat data do Statistiky 2020. Využijte případný volný čas. 

Číst dál: ...

Konání zkoušek profesních kvalifikací kominík a přípravných kurzů

Vyjádření MŠMT pro oblast konání zkoušek z profesních kvalifikací a vzdělávání v rekvalifikacích

Usnesení vlády ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření až na výjimky zakazuje volný pohyb osob a dále nařizuje omezit kontakty s jinými osobami na nezbytně nutnou míru a pohyb na veřejně dostupných místech na dobu nezbytně nutnou a pobývat v místě svého bydliště s výjimkou vyjmenovaných případů. Konání zkoušek z profesních kvalifikací nelze podřadit pod žádnou z výjimek ze zákazu volného pohybu osob.

Číst dál: ...

Aktuální informace k podnikání v době epidemie

V návaznosti na vývoj epidemiologické situace a platná opatření jsme vytvořili na webu skcr.cz oddělený informační kanál, který se týká navrhovaných a přijatých legislativních a praktických opatření pro podnikatele - živnostníky.

Číst dál: ...

Aktuálně pozastaveno - pozvánka na Valnou hromadu SKČR 2020 odborný seminář a společenský večer

15.3. 2020 Aktuálně přihlašování pozastaveno!

Valná hromada Společenstva kominíků ČR 2020 a odborný seminář.

Vážené kolegyně, vážení kolegové.

tímto si dovolujeme jménem Rady SKČR a organizátorů akce co nejsrdečněji pozvat na Valnou hromadu Společenstva kominíků ČR 2020, odborný seminář a Společenský večer.

Číst dál: ...

Vstupenka na veletrh FOR THERM 2020 zdarma

Veletrh FOR THERM je nejen skvělou příležitostí zůstat v obraze aktuálního dění na trhu vytápění, ale představuje i vynikající příležitost se v těchto oborech dále vzdělávat. Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům dotazy ohledně těchto témat a také poradit, jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové prostory a další.

V rámci doprovodného programu se po celou dobu veletrhu budou konat zajímavé přednášky na aktuální témata. Návštěvníci zde mohou konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim ochotně pomohou. 

Číst dál: ...