Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Posunutí termínu uzávěrky dat do programu Statistika 2019

Termín zasílání dat pro Statistiku závad spalinových cest za rok 2019 byl do 31.3. 2020.

Vzhledem ke stávající situaci prodlužujeme termín pro zaslání údajů do statistiky závad za rok 2019 do 10. dubna 2020. Po tomto datu bude možno vkládat data do Statistiky 2020. Využijte případný volný čas. 

Číst dál: ...

Aktuální informace k podnikání v době epidemie

V návaznosti na vývoj epidemiologické situace a platná opatření jsme vytvořili na webu skcr.cz oddělený informační kanál, který se týká navrhovaných a přijatých legislativních a praktických opatření pro podnikatele - živnostníky.

Číst dál: ...

Aktuálně pozastaveno - pozvánka na Valnou hromadu SKČR 2020 odborný seminář a společenský večer

15.3. 2020 Aktuálně přihlašování pozastaveno!

Valná hromada Společenstva kominíků ČR 2020 a odborný seminář.

Vážené kolegyně, vážení kolegové.

tímto si dovolujeme jménem Rady SKČR a organizátorů akce co nejsrdečněji pozvat na Valnou hromadu Společenstva kominíků ČR 2020, odborný seminář a Společenský večer.

Číst dál: ...

Vstupenka na veletrh FOR THERM 2020 zdarma

Veletrh FOR THERM je nejen skvělou příležitostí zůstat v obraze aktuálního dění na trhu vytápění, ale představuje i vynikající příležitost se v těchto oborech dále vzdělávat. Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům dotazy ohledně těchto témat a také poradit, jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové prostory a další.

V rámci doprovodného programu se po celou dobu veletrhu budou konat zajímavé přednášky na aktuální témata. Návštěvníci zde mohou konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim ochotně pomohou. 

Číst dál: ...

Konference k EET

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovoluji si Vás jménem AMSP ČR pozvat na konference k EET, které pořádáme společně s Ministerstvem financí a Finanční správou. Na všechny potvrdila účast vicepremiérka a ministryně financí Alena Schillerová. V programu vystoupí metodici Finanční správy se zaměřením problematiky zejména na řemesla a spolky.

Číst dál: ...

Brilon - pozvánka na školení jaro 2020

Zaregistrujte se ještě dnes! Školení je zaměřeno na novinky v sortimentu Brilon, navrhování komínu, společné komíny (kaskády), společné komíny - kotle v patře nad sebou (LAS), výpočty komínů KESA.

Číst dál: ...

CIKO - EXPERT 2020

Dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář „CIKO - EXPERT 2020”, zaměřený především na bezpečnost a funkčnost komínů související s novou ČSN EN 1443. Seminář je zařazen do systémů celoživotního vzdělávání členů SKČR a CKČR (5 bodů).

Číst dál: ...