Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Podpořte Spolek pro založení muzea kominického řemesla a jeho propagaci

Letos se na Spolek usmálo štěstí, podařilo se oslovit porotu a postoupit do užšího výběru pro finále v programu „ČSOB pomáhá regionům“.

Aby tento projekt byl zařazen do finále, je třeba přesvědčit porotu, že projekt má ohlas a podporu veřejnosti a proto potřebujeme získat co největší počet Vašich hlasů. O postup soutěží ještě další organizace v Jihočeském kraji a do vyhodnocení zbývá posledních 10 dnů.

Vážení kolegové a příznivci,

Obracíme se proto na Vás s prosbou – věnujte několik vteřin Vašeho času podpoře myšlenky otevření prvního kominického muzea v ČR a hlasujte pro náš postup do finále

Jak jistě víte, s rekonstrukcí prostor pro kominické muzeum se potýkáme již pátý rok. Letos jsme odvedli obrovský kus práce v adaptaci technického a sociálního zázemí a zateplení celého objektu. Přesto ještě zbývá řada drobnějších prací, které bychom právě díky prostředkům z tohoto programu mohli dokončit a muzeum konečně otevřít i pro Vás.

Když tento odkaz rozešlete svým známým, kteří by nás takto mohli také podpořit, znásobíte ještě více naši šanci na postup.

Předem děkujeme za Váš hlas

 Josef Bažant, kominík a místopředseda spolku

 Mgr. Eva Bažantová, předsedkyně spolku

 i všichni členové

 Partner Společenstva kominíků
 
 Podporované projekty


  
   PROGRAM STATISTIKA 

 Partneři pro systém vzdělávání

Chyby a závady

obr5.jpg