Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Jednodenní kurz - výpočty komínů dle ČSN EN 13384-1 v programu Protech

Základní znalost výpočtů spalinových cest pro všechny typy spotřebičů paliv a vyhodnocení výsledku výpočtu je jednou z nezbytných kompetencí pro návrh, provádění, přejímku nebo revizi spalinové cesty. Společenstvo kominíků ČR proto do systému celoživotního vzdělávání členů zařadilo i kurz A1.8 tepelně-technické návrhy komínů v programu Protech Komín a Komín ZZ.

 

Absolvent kurzu získá základní teoretické znalosti potřebné pro hodnocení a samostatné provádění výpočtů komínů dle ČSN EN 13384-1.

Termíny a místo konání: 

2.12.2019 Žďár nad Sázavou, Jihlavská 16 -  začátek kurzu je v 8,30, předpokládané ukončení do 17.00.

Cena 1.936,- ( účastnický poplatek, strava a služby) 

 

Lektor s 20 letou praxí návrhů komínů dle ČSN EN 13384-1 Jan Leksa

Výuka probíhá na vlastním notebooku. Pokud nemáte přenosné PC, program PROTECH nebo licenci je třeba toto nahlásit, obojí v učebně připravíme.

Výpočet spalinové cesty v probíhá v programu PROTECH Komín, který je ke stažení ZDARMA ZDE.

Poplatek za účast zaměstnanců na semináři - členů SKČR, kteří splní předepsané podmínky, bude České vzdělávací a.s. hrazen na základě uzavřené smlouvy z Operačního programu z Evropských fondů Výzva 60.

Přihlášení je možné e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes SMS na 602 77 30 65. Následně Vás budeme kontaktovat. Počet účastníků je omezen. Další informace o kurzu zde https://vzdelavanivsem.cz/databaze-kurzu/kurz/94216-navrhy-a-vypocty-kominu-dle-csn-en-13384-v-programu-protech-komin-zakladni-kurz-8-hodin-zdar-nad-sazavou