Pro požární a provozní bezpečnost vašich

spotřebičů paliv a spalinových cest

Almeva - nové termíny školení

Konečně došlo k rozvolnění vládních opatření, která byla v uplynulém období nastolena kvůli šířící se nákaze koronavirem. Jelikož jsme firma, která staví na osobním přístupu k Vám - našim zákazníkům, opět jsme pro Vás připravili několik náhradních termínů školení v druhé půli června 2020.

V Praze a Hradci Králové Vás rádi uvidíme na školení spalinových systémů ALMEVA. Během tohoto školení od nás získáte maximum informací o spalinových systémech ALMEVA a platné legislativě. Obsah proložíme příklady povedených i odstrašujících realizací.

V Brně se pak na Vás budeme těšit v rámci školení produktů EXODRAFT. Tentokrát od nás získáte maximální množství informací o spalinových ventilátorech, posilovači tahu Draftbooster a HeatRecovery systému sloužícímu ke zpětnému získávání tepla. Také toto školení bude doplněno o praktické příklady realizací.

Školení jsou pro Vás zdarma, občerstvení pro účastníky máme zajištěno.

Termíny a místa konání najdete v sekci "Školení". Na vybrané školení se můžete nahlásit prostřednictvím online formuláře nebo Vašeho obchodního zástupce.

 Partner Společenstva kominíků
 
 Podporované projekty


  
   PROGRAM STATISTIKA 

 Partneři pro systém vzdělávání

Chyby a závady

obr3.jpg